1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Cardi B Gene Gündem Oldu; Bu Seferki Konusu Erkeklerin Cinsel Organlarını Cetvelle Ölçüp Ölçmedikleri

Cardi B Gene Gündem Oldu; Bu Seferki Konusu Erkeklerin Cinsel Organlarını Cetvelle Ölçüp Ölçmedikleri

kapak

Çılgın partileri, şarkıları, klipleri ve tarzıyla daima gündemdeki yerini koruyan Cardi B, bu sefer de erkeklerin cinsel organlarını cetvelle ölçüp ölçmedikleri hakkında sorduğu soruyla sosyal medyada viral oldu. Doğal olarak ünlü şarkıcıya sosyal medya kullanıcıları tarafından verilen tepkiler gecikmedi.

1Cardi B Rahat Durmuyor


Dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B’nin Türkiye’de de hatırı sayılır bir takipçi kitlesi var. Son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı dur durak bilmeden, hınzır ve komik paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

2Muhteşem Cardi B


Ünlü şarkıcı özellikle çılgın bir muhteşem yüzyıl izleyicisi. Diziyi hayranlıkla izleyen şarkıcı, bunu takipçileriyle paylaşmıştı. Sonradan yaptığı ‘I hate Nurbanu’ Twitter paylaşımı ise bizleri güldürmüş, hatta attığı tweetlerle zaman zaman Türk takipçileri ile yaptığı tartışmalar gözümüzden kaçmamıştı.

3Aklı Hep Bu İşlere Çalışıyor


Son olarak Twitter hesabından takipçilerine erkeklerin sıkıldıkları zaman cinsel organlarını cetvelle ölçü ölçmediklerini soran Cardi B, üstünden çok geçmeden sorusuna komik yanıtlar aldı. Bizde kendimizi ‘aklı hep bu işlere’ çalışıyor demekten alıkoyamadık.

Takipçileri bilir, Cardi B Twitter kadar Instagram hesabını da aktif olarak kullanıyor. Verdiği çılgın partiler, paraların yerlerde gezdiği storyler… Dilimiz tutuluyor vallahi. Cardi B’yi takip ederek fakirliğimizi bir kere daha anlıyoruz. Ama bu tarz paylaşımlarına da cevap vermeden geçemiyoruz.

4Sosyal Medyadan Gelen Komik Tepkiler


Sosyal medya harika bir yer… Hele de ünlüysen ve zenginsen… Kimin ne dediğini çok da umursamadan istediğin gibi yaşayabiliyorsun. İşte Cardi B’de öyle yapan isimler arasında. Ya sıkıntıdan ya hınzırlıktan bir türlü rahat duramayan ünlü şarkıcı, erkeklerin penislerini cetvelle ölçüp ölçmediklerini sormuştu. Sosyal medya kullanıcılarının da haliyle patır patır birbirinden komik cevapları uzun sürmedi.

Soruya gelen en net cevap ‘hayır uzaktan kumanda, soda şişesi veya karşılaştırabilecekleri ne bulurlarsa onunla ölçüyorlar’ şeklinde. Ancak bunun dışında daha eğlenceli olanları da varJ

‘Ablacım tartanlar var’ diyenden ‘Nasıl bi sıkılmaktan bahsediyoruz çünkü oha derler’ diyene kadar, Cardi B’ye birçok komik yanıt geldi.

Yorum Yap