1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Çekiciliği ile Gönüllere Taht Kuran Murat Yıldırım’ın Eşine Jesti

Çekiciliği ile Gönüllere Taht Kuran Murat Yıldırım’ın Eşine Jesti

5d446d1badcdeb17f44ae636

Oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım 2016 senesinde kendisi gibi oyuncu olan Fas asıllı İman Elbani ile evlenmişti. Evlilikleri boyunca hayranlıkla takip edilen çiftin birbirine duyduğu saygı ve sevgi göze çarpmaktadır.

Birçok ünlü sosyal medya hesaplarından kar manzarasında çekilmiş fotoğraflar paylaştı oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım’ın eşi İman Elbani de bu modaya uydu. Geçtiğimiz günlerde Beykoz’daki evlerinin balkonundan çekip paylaştığı bir fotoğraftaki detay dikkatlerden kaçmadı. Bulduğu her fırsatta eşini olan sevgisini ve bağlılığını dile getiren çekici oyuncu, evlerinin bahçesinde yer alan havuzun zeminine eşi İman’ın ismini yazdırdığı görüldü. Eşine yaptığı bu jest ile hayranlarını bir kez daha kendine hayran bırakan Murat Yıldırım geçtiğimiz pazar günü, iyi pazarlar notuyla bir gönderi paylaştı. Eşi iman ise bu gönderinin altına my heart yazarak karşılık verdi. Sosyal medya hesapları üzerinden sevgi dolu bir iletişim kuran çift bir kez daha takdir edildi.

1Kışın Soğuğundan Kalbinin Sıcaklığına Sığındım


Havuz jesti karşısında kayıtsız kalmayan İman Elbani ise sosyal medya hesabından eşi ile çekilmiş kar manzaralı fotoğrafını paylaşarak kışın soğuğundan kalbinin sıcaklığına sığındım açıklamasını yaptı. Birbirlerine olan düşkünlüğü ile bilinen çift, Geçtiğimiz aylarda ikinci bebeklerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorlar. Bir röportajında kendimi eşim ile evli olduğum için çok şanslı hissediyorum ancak her insanın hayatta bazı eksiklikleri vardır ve onlar tamamlanınca mutlu olunur diyerek tek eksiklerinin çocuk olduğunu dile getirdi.

2Murat Yıldırım Kimdir?


Aslen Mardinli olup 1979 yılında dünyaya gelen Murat Yıldırım anne ve baba görevi nedeniyle Konya’da doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi makine mühendisliği bölümünü kazanan Murat Yıldırım okurken oyuncu olmaya karar verdiği için bölümü 8 yılda bitirmiştir. İlk oyunculuk deneyimini Organize İşler filmi ile yapan Murat Yıldırım, bu filmde sergilediği oyunculuk performansı ile beğeni toplayarak; Araf, Asi, Fırtına, Suskunlar gibi dizilerde başrol oynamıştır. Fırtına dizisi ile kariyerinde ilk çıkışı yapan Murat Yıldırım, bu dizideki rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile bir evlilik yapıp daha sonra anlaşmalı olarak boşanmıştır.

Yorum Yap