1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ceyda Düvenci Kızının Regl Olduğunu Duyurdu! Paylaşım Sosyal Medyada Gündem Oldu

Ceyda Düvenci Kızının Regl Olduğunu Duyurdu! Paylaşım Sosyal Medyada Gündem Oldu

kizinin-regl-oldugunu-duyurdugu-icin-tepki-ceken-13879923_8488_amp

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın tatlı mı tatlı, gıpta edilesi ailesini neredeyse bilmeyen yoktur. Çift aralıklı olarak paylaştıkları aile fotoğrafları ile gönüllerimizi fethediyorlar. Ceyda Düvenci’nin Bülent Şakrak’tan önceki evliliğinden kızı Melisa maalesef serebral palsi hastası, dolayısıyla hem annesi hem de Bülent Şakrak kızlarının üzerine titriyorlar. Ceyda Düvenci zaman zaman kızıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla bizi duygulandırıyor. Ama bu seferki paylaşımı sosyal medyada tepkiye neden oldu. Gelin birlikte neler olmuş bakalım.

1Ceyda Düvenci’nin Gıpta Uyandıran Yuvası


2015 yılında evlilikle hayatlarını birleştiren Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın herkesi imrendiren bir ailesi var. Sıcak aile paylaşımları ile günümüzün iyi geçmesini sağlayan Düvenci, kızının serebral palsi hastası olması dolayısıyla farklı platformlarda birçok etkinlik düzenliyor. Bunları da bizimle paylaşıyor.

2Melisa Serebral Palsi İle Mücadele Ediyor


Beyin gelişmesi sırasında meydana gelen bir rahatsızlık olan serebral palsi hastalığı kişinin günlük yaşamını büyük ölçüde olumsuz etkileyen bir hastalık. Maalesef oyuncu Ceyda Düvenci’nin bal küpü kızı da bu hastalıkla mücadele ediyor. Düvenci bu konuda Melisa’ya her alanda destek olmak için çabalıyor.

3Kızının Genç Kız Olduğunu Duyurdu


Kızı hakkında zaman zaman paylaşım yaparak bizleri duygulandıran ve ne kadar iyi bir anne olduğunu gösteren Düvenci, son paylaşımı ile sosyal medyanın tepkisi çekti.

Kızının bir fotoğrafını paylaşarak, altına şu sözleri yazdı; “Gün senin günün… gözümde mutluluk gözyaşları… bal köpüğüm genç kız oldu… gelsin ritüeller… kutlayalım yeni zamanını…  18/01/21” Düvenci, bu paylaşımla açık açık söylemese de kızının regl görmeye başladığını ve çocukluktan genç kızlığa ilk adımını attığını duyurmuş oldu. Bize sorarsanız bir annenin bu tarz bir paylaşım yapması son derece doğal. Ancak her sosyal medya kullanıcısı aynı fikirde değil.

4Paylaşım Sonrası Sosyal Medya Karıştı


Düvenci’nin paylaşımının sonrası malum… Sosyal medyada tartışma haline gelen konu hakkında bir kısım Düvenci’nin paylaşımını doğru bulmazken, başka bir kesim ise bu durumu normal değerlendirdi. Tepkiler sonrası ünlüler dünyasından Hande Doğandemir, Düvenci’ye destek veren isimlerden birisi.

Yorum Yap