İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Cinsel Hayatlarındaki Gizem ile Magazin Basınını Çıldırtan Ünlüler

Cinsel Hayatlarındaki Gizem ile Magazin Basınını Çıldırtan Ünlüler

Magazin Basınını Çıldırtan Ünlüler

Ünlülerin hakkında dedikoduların çıkmadığı bir gün yok desek yeridir. Bu dedikodulardan en çok takip edilenleri ve en merak edilenleri genelde ünlülerin özel yaşamları ile ilgili oluyor. Özellikle cinsel kimlikleri ile pek çok kez gündem olan ünlüler, basın mensuplarının ısrarlı sorularına cevap vermeyerek gerçekten onları çıldırtıyoralar. Biz de size cinsel tercihleri ile ilgili sık sık gündem olan ancak bu konuda açıklama yapmaktan da kaçınan ünlüleri sıraladık.

1James Franco

Belki de azıcık naif görüntünüz varsa, bir erkek olarak eşcinsel damgası yemeniz kaçınılmaz. James Franco da bu durumdan nasibini almış gözüküyor. Bunu asla bir hakaret olarak görmediğini ama eşcinsel de olmadığını açıklayan ünlü aktörün söyledikleri pek de kimseyi tatmin etmiş gözükmüyor.

2Hugh Jackman

Eşi ile uzun yıllardır mutlu bir beraberliği olduğunu bildiğimiz ünlü aktör ile ilgili sık sık eşcinsel olduğu yönünde haberler çıkıyor. Bu durum ile ilgili Hugh Jackman bir açıklama yapmazken en son, eşinin artık rahatsız olmaya başladığını iletmişti.

3Matt Damon

Yakın arkadaş oldukları bilinen Ben Affleck ile eşcinsel bir ilişki içinde oldukları iddiasına uzun süre sesiz kalan aktöri en sonunda bunun nedenini eşcinsel arkadaşlarını rahatsız etmemek olarak açıkladı. Ben Affleck’İn çapkınlıklarını bilmeyen yok. Ayrıca Matt Damon’ın da uzun zamandır devam eden bir evliliği var.

4George Clooney

Evet yanlış okumadınız. Hakkında eşcinsel olduğuna dair dedikodu çıkan bir diğer ünlü de George Clooney. Bu konuda uzun süre herhangi bir açıklma yapmayan ünlü aktör, eşcinselliğin kötü bir şeymiş gibi algılanmaması gerektiği için sessizliğini koruduğunu söyledi.

5Mariah Carey

Hakkında leziyen olduğu söylenen bir ünlü isim de Mariah Carey. Pek çok lezbiyen ve gay arkadaşının olduğunu belirten ünlü şarkıcı, kendisi ile ilgili herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınıyor.

6Daniel Radcliff

Gay olduğu iddia edilen Harry Potter’ın ünlü yıldızı, bunun nedenini anlayamasa da pek çok kişi aktörün yüzüne bakıldığında gay olduğunun kolayca anlaşıldığını belirtiyor.

7Bradley Cooper

Aktör Victor Garber ile ilişkisi olduğu iddia edilen Bradley Cooper’da bu konuda oldukça rahat olanalrdan. Böyle bir ilişkisinin olmadığını ancak hakkında çıkan haberlerin de oldukça havalı olduğunu düşünüyor.

Yorum Yap