1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Cristiano Ronaldo ile Sevgilisinin Hayatı Film Oluyor: Belgesel Tadında Aşk Hikayesi

Cristiano Ronaldo ile Sevgilisinin Hayatı Film Oluyor: Belgesel Tadında Aşk Hikayesi

55639

Herkesin hayatına kimse karışamaz, herkesin kendi hayatı istediğini yapar elbet ve tabi onları izlemek kesinlikle her faniyi keyiflendiren bir eylemdir. Hele ki o izlenilen dünyanın en ünlü futbolcusu ve sevgilisi olunca. Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodriquez tezgahtarlıktan milyarderliğe uzanan hayatını belgesel yapımcılarıyla korkusuzca paylaşmış ve Ronaldo ile aşkının öyküsü filme dönüştürülmek üzere çalışmalara başlanmış.

1“I am Georgina”

Filmin ismi I am Georgina olacak. Ve bu belgesel tam olarak Georgina Rodriquez’in hayatına değinecek isminden de anlaşıldığı üzere. Kesin yayın tarihi belli olmayan belgesel Ronaldo’nun 1 çocuğunun annesi ve hayat arkadaşı Georgina’nın, Madrid’de lüks bir mağazada tezgahtarlık yaparken Ronaldo ile tanışmasıyla başlayan ve hayatını değiştiren aşka ışık tutacak.

2Açık Yüreklilikle Anlattı

Georgina filmin çekimleri sırasında hayatını kökten değiştiren ve bir saniyede gerçekleşen Ronaldo aşkını açık yüreklilikle anlatmış. Belgeselin yayınlanacağı kanalın sahiplerinin söylediğine göre Georgina, sevgilisiyle tanışmadan önce hiçbir şeye sahip olmadığını ve bu günlerin hayal olduğunu dürüstçe itiraf etmiş.

33  Yaşında Bir Kızları Var

Madrid’de mağazada çalışırken katıldığı bir davette Ronaldo ile tanışan Georgina 27 yaşında ve sevgilisinden Alana Martina dos Santos Aveiro isminde 3 yaşında bir kızı var. Ronaldo’nun ise Georgina ile tanışmadan önce taşıyıcı anne ile dünyaya gelen 11 yaşında bir oğlu ve 4 yaşında ikizleri bulunuyor. Çiftin ne zaman nikah masasına oturacağı ise merak konusu.

Yorum Yap