1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Demi Lovato Hayranlarını Ayağa Kaldırdı, Tecavüze Uğradığını Söyledi!

Demi Lovato Hayranlarını Ayağa Kaldırdı, Tecavüze Uğradığını Söyledi!

kapak

ABD’li ünlü ve çok büyük bir hayran kitlesine sahip şarkıcı Demi Lovato, çocukluk yaşlarında Disney Channel üzerinde çalıştığı zamanlarda tanıdığı birinden tecavüze uğradığını gündeme bomba gibi bıraktı. Şarkıcı Demi Lovato, bu bahsi geçen kişiyi hadisenin ardından da her gün görmek durumunda kaldığını ifade etti.

1Bekaretini Tecavüzle Kaybetmiş


Dünyaca ünlü şarkıcı Demi Lovato, hayatını tema edinmiş olan ‘Demi Lovato: Dancing With The Devil’ isimli belgeselde, 2000’li yılların sonunda Disney Channel üzerinde çalışmakta iken tanıdığı bir insanın kendisine tecavüz ettiği bilgisini verdi. Bu zamanlarda yaşadıklarını anlatan Demi Lovato, “Bekaretimi tecavüz sonrasında kaybettim” diye belirtti.

2Tecavüzden Sonra Kendisini Her Gün Görmüş


Bu kişiyi yaşadıklarından sonra da her gün görmek durumunda kaldığını söyleyen ünlü şarkıcı, “O insana bir ay sonrasında ulaşıp, bu durumun kontrolünü ele almak istedim. Bu her şeyi çok daha bir kötü duruma soktu. En başta orada olduğum için kendimi suçlu hissettim, bir süre sonra yaşanan durumun ‘tecavüz’ olduğunu isimlendiremedim” dedi. Kendisine tecavüz etmiş olan insanın kimliğini açıklamayan Demi Lovato, “Disney topluluğundandı” dedi.

3Kötü Alışkanlıklarının Bedelini Ödedi


Yaşananları çevreye duyurmasının ardından o kişinin başına hiçbir şey gelmediğini söyleyen Demi Lovato, yer aldığı filmden de çıkarılmadığını ekledi. 28 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı, aşırı doz uyuşturucu alması sebebi ile üç defa felç ile kalp krizi geçirdiğini söylemişti. Lovato, yönetmenliğini Michael Ratner isminin üstlenmiş olduğu belgeselde, kötü alışkanlıklarının bedelini ne şekilde ödediğini ifade etmişti.

4Beyin Hasarı Yaşadı


Demi Lovato, beyin hasarı yaşadığını ifade etti. “Bu yaşadığımın etkileri halen devam ediyor. Ben araba kullanmıyorum, bunun sebebi ise görüşümle ilgili karanlık noktalar olması” dedi. Dünyaca ünlü şarkıcı, “Dokuz tane hayat yaşadım, aynı kedim gibi. Şu anda dokuzunca hayatımdayım. Sevdiğim işler üzerinde çalışmaya geri dönmeye, yani aslında müziğe dönmeye hazırım” diyerek, geleceğe dair planlarını aktardı. Kısa bir zaman oyunculuk da yapmış olan Demi Lovato, ilk defa ‘Barney ve Arkadaşları’ üzerinde rol almıştı. Demi Lovato, sonra 2008 yılında ‘Rock Kampı’ isimli televizyon filminde başrolde yer alarak şöhretin kapılarını araladı.

5‘En İyi Yaz Şarkısı’ Ödülünü Aldı


Bir dönemler ünlü şarkıcı Joe Jonas ile de aşk yaşamış olan Demi Lovato, Joe Jonas la ilişkileri bitmesi ardı sıra beslenme problemleri ve çeşitli psikolojik problemlerden ötürü rehabilitasyona alınmıştı. 12 Temmuz 2011’de kişisel sorunlarını ifade eden ‘Skyscraper’ isimli bir single yayınlayan Demi Lovato, bu şarkıyla beraber ‘En İyi Yaz Şarkısı’ ödülünü almaya hak kazanmıştı.

Yorum Yap