1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Dünyanın En Güzel Kadını Seçildi; Listenin Başında Yerini Aldı!

Dünyanın En Güzel Kadını Seçildi; Listenin Başında Yerini Aldı!

kapak

Her sene ABD merkezli olan internet sitesi Top Beauty World tarafından dünyanın en güzel ve yakışıklı isimleri açıklanıyor. Listede yer alan Türk isimler göğsümüzü kabartırken, bir isim var ki listenin başında yer alarak tüm hayranlarını mutlu etmeyi başardı.

1Dünyanın En Güzel Kadınları Ve En Yakışıklı Erkekleri Açıklandı


Listeyi oluştururken ve sıralamayı yaparken bu sitenin tam olarak neleri baz aldığını bilmiyoruz. Ama en yakışıklı 100 ve en güzel 100 dünyanın nerdeyse tamamı tarafından tanınan isimlerden meydana geliyor. Her birini farklı
projelerde görüp, beğendiğimiz olmuştur. Listede yer alan Türkler ise göğsümüzü bir kabarmıyor değiller hani.

2Birinci Sırada Bir Türk Var!


Listenin birinci sırasında yer alarak milletçe gururlanmamızı sağlayan isim Dünyanın En Güzel 100 kadını listesinde yer alan Hande Erçel. Zaten ülkemizde de yeteneği ve güzelliğiyle daima ön planda olmayı başaran Erçel’in dünya magazin basınında yer alması ve bunca isim arasında baş sıraya oturtulması hepimizi son derece mutlu etti.

3Listede Birçok Tanıdık İsim Var


Hande Erçel’in ilk sırada yer aldığı listede gözümüze birçok Türk isim takılıyor. Başarılı oyuncu Neslihan Atagül listede 89. sırada yer alırken onu 83. sırada Elçin Sangu Takip ediyor. Demet Özdemir listeye 75. sırada, Fahriye Evcen ise 45. sırada yer alıyor. İlk otuza kıl payı girmeyi başaran Tuba Büyüküstün 29. sırada. Ülkemizin daha pek çok güzel kadının bu listede yer almasını isterdik ama listenin zaten ne önemi var ki… Onlar bizim gönlümüzdeki tahtta yerlerini almışlar zaten.

4Dünyanın En Yakışıklı Listesindeki Türk İsimler


Gelelim Dünyanın En Yakışıklı 100 erkeği listesindeki Türk isimlere. Şimdi diğer ünlülerin haklarını yemeyelim ama bizce bu listenin de baş sırasında bir Türk yer almalıydı diyoruz ve sıralama geçiyoruz. Açılışı 96. sırada Burak Tozkoparan yapıyor. 91. sırada Burak Özçivit ve 89. sırada Can Yaman takip ediyor. Son dönemin başarılı isimlerinden olan Uraz Kaygılaroğlu listeye 82. sırada giriyor. Barış Arduç 68. sırada, Kerem Bursin 38. sırada ve Kıvanç Tatlıtuğ 33.sırada yerlerini alıyorlar. 17. sırada yer alan Çağatay Ulusoy bizler için listeyi kapatıyor.

Yorum Yap