1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Enes Batur Yine Garip Bir Konuyla Gündemde! Tepki Çeken ‘Sarışın-Esmer’ Benzetmesi

Enes Batur Yine Garip Bir Konuyla Gündemde! Tepki Çeken ‘Sarışın-Esmer’ Benzetmesi

2483656_1920x1080

Ünlü Youtuber Enes Batur, son dönemde birçok faklı konu ile o kadar çok gündeme geliyor ki… Önce Covid-19’a yakalanmış ve karantinadan kaçmış sonrasında ise arabası ile kaza yaparak ölümden dönmüştü. Anladığımız kadarıyla gündemde kalmayı seven Batur şimdide yaptığı bir paylaşımla tepkileri üzerine çekti.

1Enes Batur’dan Skandal Sözler!


Covid-19’a yakalandıktan sonra karantinadan kaçarak, emniyet birimleri tarafından öğrenci yurduna yerleştirilen Youtuber Enes Batur’dan bir skandal daha geldi. Batur, Twitter hesabı üzerinden “Sarışınlar varken esmerlere bakanlar… Evinde Ferrari varken dışarıdaki Tofaş’a bakmak gibi…” paylaşımını yaptı. Batur’un bu paylaşımı başta kadın takipçileri olmak üzere birçok kişiden tepki topladı.

2“Sarışınlar Varken Esmerlere Bakanlar…”


Fenomenlerin kadınları metalaştırarak, bu konu üzerinden prim kasmaya çalışmaları anlaşılan o ki hala son bulmuş değil. Elbette sosyal medya kullanıcılarının günümüzde bu konuda daha bilinçli olduğunu söyleyebiliriz.

3Kadın Takipçilerden Yoğun Tepki Geldi


Batur, geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki çekti. Enes Batur, “Sarışınlar varken esmerlere bakanlar… Evinde Ferrari varken dışarıdaki Tofaş’a bakmak gibi…” ifadelerini kullandı. Youtuber bu açıklamasıyla özellikle kadın takipçilerinden büyük tepki topladı, bu skandal sözler takipçiler tarafından hoş karşılanmadı.

4Karantinadan Kaçtı


Ünlü Youtuber Enes Batur, geçtiğimiz aylarda da gündeme karantina kurallarını hiçe sayması ile gelmişti. Enes Batur’un Covid-19’a yakalanmasına rağmen evinde izolasyon kurallarına uymadığı ortaya çıktı. Bu gelişme sonrasında emniyet birimleri harekete geçerek, filyasyon ekipleri ünlü Youtuber Sungurtekin’in Beykoz’daki lüks villasında arama yaptı. Ama Enes Batur evinde bulunamadı.

Batur’un evinde olmadığının anlaşılmasının ardından Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Covid-19 önlemleri kapsamında karantina kurallarını ihlal eden Batur ve kız arkadaşı Sancaktepe’de yer alan İyi Maya Öğrenci Yurdu’na yerleştirildi.

5Araba Kazası Yaptı: Ölümden Döndü


Enes Batur, karantina olayından sonra da Etiler’de trafik kazası geçirdi. Arabasının kontrolünü kaybeden Batur, ağaca çarptı. Sonrasında yol kenarında park halindeki bir arabaya vurarak durabildi. Enes Batur’un otomobili kaza sonrası kullanılmaz hale geldi.

Kazanın etkisi ile şok geçiren Batur’u kaza yerine gelen sevgilisi Ecenaz Üçer ve dostları teselli etti. Batur, sevgiline sarılarak uzun süre gözyaşı döktü.

Yorum Yap