1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ezgi Mola Fiyatlara İsyan Etti: ‘Bu Paraya Ev Alınır!’

Ezgi Mola Fiyatlara İsyan Etti: ‘Bu Paraya Ev Alınır!’

ezgi-mola-ya-temizlik-taktigi-verdigi-13727572_3421_amp

Bir süredir Mustafa Aksakallı ile aşk yaşayan, Ezgi Mola, evinde tadilat yaptırmak istedi. Ama aldığı yüksek fiyatlar karşısında isyan etti. Oyuncu Ezgi Mola, 120 bin lira talep edildiğini dile getirirken, “Delirdi mi bunlar? 120 bine Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır!” şeklinde tepkisini dile getirdi.

1Ezgi Mola’nın Evinde Tadilat


Evinde tadilat yaptıran güzel oyuncu Ezgi Mola, istenen rakamlar karşısında haklı olarak isyan etti. Sevgilisi Mustafa Aksakallı ile bir süredir aşk yaşayan Mola, evinde tadilatını yaptırmak istediği mutfak için aldığı fiyat karşısında yaşadıklarını dile getirdi.

Mola, konu hakkında şu ifadeleri kullandı: “Evde tadilat yaptırıyorum. Geçen gittik, mutfak için fiyat alıyoruz. Fayanslar, parkeler, mutfak eşyaları. Arkadaşlar bir fiyat çıkarmış, şişirmiş şişirmiş, sonra ‘Size yüzde 60 indirim yapıyoruz’ dediler!”

2‘O Paraya Beylikdüzü’nden Ev Alınır’


Karşılaştığı fiyat karşısında haklı olarak tepkisini gizleyemeyen Mola: “Bir mutfağın fiyatı 120 bin lira olabilir mi? Saçmalık. Sonra da onu 40 bine indirmiş. İnanamadım. Koca mutfak yaptırmıştım birkaç yıl önce, 10 bin lira vermiştim.” şeklinde şaşkınlığını ifade etti.

“120 bine mutfak mı yapılır? Delirdi mi bunlar? Yalı mı yaptırıyorum ayol ben? 120 bine Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır” şeklindeki samimi sözleri ise Ezgi Mola’yı bir kat daha sevmemi sağladı. Güzel oyuncu, sinema ve dizi sektöründe sergilediği başarılı performanslarla birlikte samimi tavırlarıyla da hayran kitlesinin gözlünde taht kurmaya devam ediyor.

3Biraz Da Harika Oyunculuğundan Bahsedelim


Ezgi Mola demişken, harika oyunculuğundan bahsetmeden geçmeyelim. Geçmişten günümüze birçok farklı yapımda yer alan 37 yaşındaki Ezgi Mola, aslında tiyatro oyuncusu. Belki de yapımlarındaki başarısının sırrı budur. Kendisi son yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde sergilediği performans ile takdire şayan bir iş ortaya çıkartıyor.

4Masumlar Apartmanı’nda Ezgi Mola Rüzgarı


TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı her bölümde izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından kurgulanan filmde oyuncuların sergiledikleri performanslar gerçekten dikkat çekici. Özellikle son bölümlerde Ezgi Mola’nın ortaya koyduğu sahneler, izleyicinin diziye ilgilisini arttırmaya devam ediyor.

Yorum Yap