1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Fahriye Evcen Moda Dünyasına Adım Attı: Markasına Verdiği İsim Şaşırttı

Fahriye Evcen Moda Dünyasına Adım Attı: Markasına Verdiği İsim Şaşırttı

fahriye-evcen-artik-moda-dunyasinda-h14148-3f122

Bizim ünlülerimiz tüm dünyada olduğu gibi kariyerlerinin yanında farklı sektörlere de yönelerek kazançlarını arttırmaya pek meraklı. Son zamanlarda kozmetik, giyim, sağlıklı yiyecek gibi sektörlere atılan ünlü sayısı bir hayli fazla. İşte onlardan biri de ünlü oyuncu Fahriye Evcen oldu. Evcen, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla yeni markası ‘Ivy People’ ı duyurdu.

1Hem Girişimci Hem Model

Bebek bezi, mobilya, kişisel bakım ürünü reklamları derken neredeyse her iki zapta bir karşımıza çıkan Fahriye Evcen bu kez de Ivy People ismini verdiği giyim markasının girişimciliğini üstlendi. Aynı zamanda markanın tanıtım çekimlerine modellik de yapan ünlü oyuncu markasının farklı modellerini giyip boy gösterdi.

2Şimdi Doğru Zaman Mı?

Fahriye Evcen Ivy People markasını duyurur duyurmaz sosyal medyada tepkiler gecikmedi. Elmalı davasının en büyük gündem olduğu ve toplumun bu olaya kilitlendiği şu günlerde Evcen ve Özçivit çiftinin ticari kaygısı eleştirildi. Aylardır dizi ve film projeleri ile ekranda görünmeyen Fahriye Evcen’in markası için biraz olsun beklemesi gerektiği savunuldu.

3İsim Çalıntı Mı?

Fahriye Evcen’in Ivy People markasının eleştirildiği bir diğer nokta da ismi. Beyonce kendi kızının ismini verdiği Ivy Park markasının isminden esinlenildiği düşünülüyor. Fahriye Evcen bu konuda açıklama yapmasa da markanın tanıtım videosunda oyuncunun kendi isminin harflerinden IVY kelimesinin oluşturulduğu söyleniyor. Çalıntı mı özenme mi bilmiyoruz ama eminiz Evcen de oğlunun ismini verip Karen Peopla markası kursaydı bu kadar eleştirilmezdi bizce. Ne diyelim hayırlı olsun.

Yorum Yap