1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Gündemin Kraliçesi Cardi B Yine Olay Oldu! Transparan Kıyafetiyle Beverly Hills Sokaklarında Dolaştı!

Gündemin Kraliçesi Cardi B Yine Olay Oldu! Transparan Kıyafetiyle Beverly Hills Sokaklarında Dolaştı!

giphy[1]

Carbi B, rap piyasasının sansasyonel kişilikleri arasında resmen bir yıldız gibi parıldıyor. 28 yaşındaki ünlü rapçi, kıyafetinden, konuştuklarına; paylaşımlarından, yaşam tarzına kadar kendisini gündemde tutmayı çok iyi başarıyor. Son olarak ise eşi Offset ile Beverly Hills’te alışveriş yaparken tercih ettiği transparan kıyafet ile şaşkınlıktan şoka doğru, yine kafalarımızdan ışıklar çıkmasına neden oldu.

1Transparan Elbisesi Hayal Gücüne Yer Bırakmıyor…


Tüm ünlüler gibi Cardi B de pandemi nedeniyle bir süredir kırmızı halıdan uzakta. Durum böyle olunca ünlü şarkıcı sanıyoruz kendi kırmızı halısını yaratmak istemiş. Aksi takdirde akıllara durgunluk veren bu transparan elbiseyi açıklayacak başka da bir neden göremiyoruz.

2Beverly Hills Sokaklarında Böyle Dolaştı


Gündemin kraliçesi ve Grammy Ödüllü Cardi B, dikkat çeken kırmızı rengindeki ve transparan elbisesi ile Beverly Hills’in tozunu attırdı. Eşi Offset ile alışverişe çıkan Cardi B, kıyafeti ile uyumlu olacak şekilde kırmızı ayakkabı ve maske tercihinde bulunmuş. Üzerindeki kıyafetin ise tam olarak ne olduğundan emin değiliz. Kazak gibi görünüyor ama transparan, sanki tulum diyecek gibi oluyoruz ama elbise gibi duruyor… Sonuç olarak yoruma açık diyebiliriz.

3Fotoğrafçı Ordusu Etrafını Sardı


Cardi B, alışverişe gider de magazin bundan habersiz kalır mı? Elbette tahmin edebileceğiniz gibi böyle bir durum mümkün değil. Cardi B de durumun farkında olacak ki, transparan kırmızı kıyafetini tercih ederek, yeniden gündeme gelmeyi başardı.

Alışveriş yapacağı sırada etrafı fotoğrafçı ordusu tarafından sarılan ünlü rapçi, hanım hanım pozunu verdikten sonra eşiyle birlikte mağazaya girdi. Girdiği mağazada ise eşi Offset, Cardi B’yi dans ederken telefonla çekti.

4Gündemden Düşmüyor…


Magazin basınında hatırı sayılır bir yere sahip olan Cardi B, rahat durmayı sevmeyen ünlülerden birisi. Hiçbir şey olmazsa bildiğiniz gibi attığı paylaşımlarla olay yaratmayı çok seviyor. Son olarak eşi Offset ile ayrılacaklarına dair haberler çıkmıştı. Ama Beverly Hills sokaklarında el ele dolaşırken, ayrılacakmış gibi durmuyorlardı. Yine de ünlülerin işine akıl sır ermez. Bir kızları olan çiftin ilerleyen süreçte nasıl bir yol izleyeceklerini ise birlikte göreceğiz.

Yorum Yap