1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hadise’nin Kör Kütük Aşkı, Dövmeye Dönüştü!

Hadise’nin Kör Kütük Aşkı, Dövmeye Dönüştü!

hadise-ayagina-dovme-yaptirdi-NA6Yr6fD

2020’nin son günlerine tekabül eden süreçte ayrıldıklarını açıklayan Hadise ve Kaan Yıldırım ilişkilerine ikinci bir şans tanımışlardı. Bu ikilinin aşkı 2020’nin en çok konuşulan magazin gündemlerinden biriydi. Genelde bir dargın bir barışık şeklinde inişli çıkışlı bir ilişkiye sahip olan ikiliden son gelişme bu dövmeyle sağlandı.

1Takipçilerin Dikkatinden Kaçmadı


Ayrıldıktan kısa bir süre sonra aşklarına ikinci şansı veren Kaan Yıldırım ve Hadise’den anlamlı bir gelişme daha olduğuna yorumlanıyor. Ünlü şarkıcının ayak kısmına yaptırmış olduğu dövmeyi kendisinin sosyal medya hesabındaki takipçilerinin dikkatini çekti. Şarkıcının dövmesinde ise “aşk” yazıyor.

2Merak Edilen Detay


Ünlü şarkıcı Hadise’nin dövmeyi kim için ve tam olarak ne zaman yaptırdığı ise yeni merak konusu.

3Ünlü Şarkıcının Başka Dövmeleri de Var


Hadise’nin ensesinde Latince yazan ve Türkçe anlamı “Kendi kanatlarıyla uçan kız” olan bir dövmesi var. Sırtında “Bana yön verilmez, ben veririm” cümlesi bulunuyor. Beline yaptırılmış olan dövmesindeyse “Zor durumdakilerle gönül birliği yapan iyi yürekli insan” yazıyor.

4Yılın En İyi Çifti Seçilmişlerdi


Best FM tarafınca düzenlenmiş olan “yılın en iyi çifti” anketinin sonuçlarına göre yılın en iyi çifti seçilmişti Hadise ve Kaan Yıldırım. Ankette yedi bin kişiye yakın kişi oy kullanmıştır. Geride bıraktıkları isimler de üstelik oldukça iddialıdır. Göz atalım: Gülşen Ozan Çolakoğlu, Beren Saat Kenan Doğulu ve Demet Özdemir Oğuzhan Koç. Belirttiğimiz gibi 2020’nin en çok konuşulan çiftiydiler, bir yandan sonuç şaşırtıcı da değil…

5Tekrar Barıştıklarında Öpmeye Doyamadı


Zor günleri aşan çiftimiz bu kararın ardından sosyal medyada fotoğraf paylaşmışlardı. Kaan Yıldırım, Hadise’yi öperkenki pozunu beğenilere sundu. Bu gönderiyi ünlü oyuncunun yorumlara kapatmış olması da görenlerin dikkatinden kaçmayan bir detaydı.

6Marka Lansmanında Barıştığını Açıklamıştı


Ayrılıktan kötü etkilendiği düşünülen Hadise, reklam yüzü olmayı kabul ettiği bir markanın lansmanında ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile barıştığını duyurmuştu. Duygu dolu ifadelere yer veren Hadise “Hepimiz insanız. 2020’de hangimizin psikolojisi yerindeydi? Her şey yolunda. Şimdi çok mutluyuz” dedi. Özellikle 2020 konusunda hak vermemek elde değil.

7Evlilik Düşünüyorlar Mı?


Hadise evlilik planları düşünüp düşünmediklerine dair sorular soran muhabirlere, ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile böyle bir karara vardıklarında insanların mutlaka bundan haberi olacağı şeklinde karşılık vererek ucunu açık bıraktı.

Hadise evlilik planları düşünüp düşünmediklerine dair sorular soran muhabirlere, ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile böyle bir karara vardıklarında insanların mutlaka bundan haberi olacağı şeklinde karşılık vererek ucunu açık bıraktı.

Yorum Yap