1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hamileyken Çok Tepki Alan Çıplak Poz Veren Ünlüler!

Hamileyken Çok Tepki Alan Çıplak Poz Veren Ünlüler!

Hamileyken Çok Tepki Alan Çıplak Poz Veren Ünlüler!

Hamilelik tüm kadınlar için oldukça özel bir dönem. Hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak çok farklı evrelerden geçiliyor. Bu dönemde çoğu kadın tüm bu duyguları kendi kendine ya da partneri ile yaşamayı tercih ederken, özellikle de ünlüler dünyasındaki pek çok kişi, yaşadıklarını paylaşmaktan geri durmuyor. Hatta hamileliklerini gözler önüne sererek çıplak pozlar veriyorlar.

Hollywood ünlüleri özel hayatları ile de sık sık gündeme gelmektedirler. Karıştıkları skandallarla isimlerinden sıklıkla bahsettiren ünlülerin, hamilelik dönemlerinde bazı markalar tarafından özellikle tercih edildiklerine de şahit oluyoruz. Bu sebeple çoğu ünlü için hamilelikleri bile bir kazanç kapısı olarak değerlendirilebilecek bir dönem olmuş durumda.

Hamilelik döneminde ünlülerin aldıkları kilolarla ve giydikleri kıyafetlerle yepyeni bir sektör oluşmuş durumda. Bu dönemde çeşitli dergiler için yapılan özel çekimler de oldukça ilgi çekiyor. Elbette en çok ilgi çeken konu ise bu dönemde verilen çıplak pozlar. Sizin için hamilelik dönemlerinde çıplak poz veren ünlüleri derledik.

Akımın Öncüleri ve Takipçileri

Hamilelikleri esnasında çıplak poz vermeyi seçen ilk ünlüler beklenebileceği gibi modeller. Düzgün fiziklerini hamilelikleri boyunca da koruduklarını herkese göstermek istercesine poz veren mankenlerin başında Claudia Schiffer ve Heidi Klum geliyordu. Ondan aldığı ilhamla yine bu modayı başlatanlardan olan Demi Moore da hamileliği boyunca düzgün fiziğini korumayı başarmıştı. Günümüze yaklaştıkça Miranda Kerr ve Christina Aguilera’nın da hamilelikte çıplak poz verme akımına kapıldıklarını gördük.

Bu pozlarla ilgili zaman zaman çok şiddetli tartışmalar da çıktı. Bir kesim oldukça mahrem olan hamilelik döneminde kadınların bu şekilde vücutlarını sergilemelerini hoş karşılamazken, bu akımın karşısında olan diğer kesimin argümanı ise bu pozları verenlerin düzgün fiziklerini koruması ve bunu gözler önüne sermesi hamileliğinde çok kilo alanlar kadınları psikolojik olarak olumsuz etkileyeceği yönündeydi.

İnsanlar ne düşünürlerse düşünsünler, hamilelikleri boyunca çıplak poz verme akımı hala da devam etmektedir. Hatta Celine Dion, Mariah Carey gibi özel hayatına önem veren basınla çok fazla bir ilişki içinde olmayan ünlülerin bile bu akıma uyduğunu görüyoruz.

Yorum Yap