1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Harika Patron İflah Olmaz İyimser; Hugh Jackman Eski Çalışanlarına Öyle Bir Hediye Verdi Ki Duyunca Dudağınız Uçuklayacak!

Harika Patron İflah Olmaz İyimser; Hugh Jackman Eski Çalışanlarına Öyle Bir Hediye Verdi Ki Duyunca Dudağınız Uçuklayacak!

kapak

Hollywood dünyasının karizması ve efsane oyuncusu Hugh Jackman attığı her adımda hayranlarını kendisine yeniden aşık etmeyi başarıyor. Eşsiz oyunculuğunun yanı sıra Jackman farklı sektörlerde de adını duyuran işler yapıyor. Kendi kahve markası olan 52 yaşındaki ünlü oyuncu Ekim ayında R.M. Williams isimli yaklaşık 500 mağazası olan ayakkabı firmasındaki % 5’lik hissesini 25 milyon dolara satmıştı. Kendisi de daha önce firmanın reklam yüzü olarak kamera karşısına geçen Jackman Noel için eski çalışanlarına verdiği hediye ile dudak uçuklattı.

1Hayırsever, iyi Niyet Elçisi, İflah Olmaz Bir İyimser…


Dünya çapında üne sahip, çok sayıda yapımda yer alan Hugh Jackman bulunduğu sosyal sorumluluk projeleri ve hayırsever kişiliği ile zaten tüm gönüllerde taht kurmuş bir isim. Sergilediği samimi tutumlar ve iyi niyetli hareketleri ile Jackman keşke bizim patronumuz olsan demekten kendimizi alıkoyamıyoruz.

2Kim Şöyle Bir Patronu Olsun İstemez Ki?


Yukarıda da bahsettiğimiz ayakkabı şirketinde hissesi olan Hugh Jackman çalışanlarına Noel hediyesi olarak 1300’er dolarlık hediye çekleri verdi. Dile kolay her bir çalışan için 1300 dolar! Toplamda 1.2 milyon dolarlık bir yardım ile Jackman, ne kadar düşünceli ve hayırsever bir insan olduğunu bir kere daha kanıtladı.

3Bağış Eski Bir Şirket Hissedarı Tarafından Yapıldı!


Firma, çalışanlarına 1300’er dolarlık Noel hediyelerini verdikten sonra bu bağışın şirketin eski bir hissedarı tarafından yapıldığına dair bir açıklama yaptı. Elbette akıllara ilk gelen isim Ekim ayında hisselerini satan Hugh Jackman oldu. Konuyla ilgili kesin bir açıklama yapılmasa da çoğu kişi bu bağışı yapan kişinin Jackman olduğunu düşünüyor.

4Hugh Jackman’ın İyilik Sırrı Ne?


Bizde sormadan edemiyoruz doğal olarak tabii. Hugh Jackman’ın sonsuz kapasiteli iyilik sırrı ne? Aslında buna verilebilecek kesin bir yanıtımız da yok. Ancak sempatik ve samimi hareketleri, duyarlı tavırlarıyla Hugh Jacman ne kadar üne de kavuşmuş olsa insanlığını kaybetmeyen bir kişi olarak hep akıllarda yer edecek olan nadide isimlerden birisi.

Yorum Yap