1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Her Konuda Yetenekli Olduğuna İnandığımız Sesi Güzel Ünlüler

Her Konuda Yetenekli Olduğuna İnandığımız Sesi Güzel Ünlüler

Sesi Güzel Ünlüler

Bazı ünlülere gerçekten Allah verdikçe vermiş. Bir insan her konuda mı yetenekli olur? Son dönemde oyunculuklarının yanı sıra, güzel sesleri ile de kalplerimizi fetheden ünlüleri, bu yazımızda sizin için derledik. Bu kadar yeteneğin üzerine bir de albüm çıkarırlarsa, orta yerimizden çatlarız.

1Serenay Sarıkaya

Güzelliğinin yanı sıra oyunculuğu ile de takdir toplayan ünlü oyuncu, son zamanlarda sesiyle de gündemde. Yer aldığı yapımlarda şarkı söylemeye başlayan, daha sonra katıldığı bir programda söylediği İsyan şarkısıyla gündeme gelen Sarıkaya, en son Alice müzikalinde söylediği şarkılarla herkesi büyülemişti.

2Fahriye Evcen

Oyunculuğu ile ilgili tartışma olsa da güzelliğinden şüphe etmediğimiz Fahriye Evcen de güzel sesiyle son dönemlerin gözdesi. Yer aldığı filmlerde sık sık çeşitli şarkılar söyleyen güzel oyuncu, şarkı söylemeye bir hobi olarak yaklaşsa da gelecek ne gösterir bilemiyoruz.

3Bergüzar Korel

Yer aldığı yapımlarda şarkı söyleyen bir diğer ünlü isim de Bergüzar Korel. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzel sesi ile de bildiğimiz Korel, albüm çıkaran ünlülerden.

4Farah Zeynep Abdullah

Güzelliği de oyunculuğu da dillere destan olan Farah Zeynep Abdullah, son dönemlerde yaşadığı aşklarla gündeme gelse de Unutursam Fısılda isimli filmde seslendirdiği şarkılarla gündeme oturmuştu. Maalesef ki bu şarkıların devamı gelmedi.

5Gökçe Bahadır

Şarkı söylemeyi çok sevdiğini her zaman dile getiren Gökçe Bahadır, önce yardım gecelerinde seslendirdiği şarkılarla gündeme gelmişti. En son bir müzikalde de yer alan Gökçe Bahadır, müzikte iddiasını sürdürüp bu işi profesyonel olarak yapmak isteyenlerden.

6Burcu Biricik

Oyunculuğunun yanı sıra özellikle Hayat Şarkıcı dizisinde söylediği şarkılarla ve seslendirdiği jenerik ile de gündeme gelen Burcu Biricik, bu yeteneğini sadece bir hobi olarak devam ettirmek isteyen ünlülerimizden.

7Tuba Büyüküstün

Oynadığı hemen her yapım ile gündeme gelen Tuba Büyüküstün, katıldığı bir programda söylediği türkü ile de gündeme gelmişti. Şarkı söylemek konusunda oldukça başarılı olduğunu kanıtlayan ünlü oyuncu, umuyoruz ki bu işi ilerletmek için çalışır.

8Aslı Enver

Son dönemde oyunculuğu ile oldukça gündemde olan Aslı Enver, yer aldığı İstanbullu Gelin dizisinde seslendirdiği şarkılarla da çok konuşulmuştu.

Yorum Yap