1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hülya Avşar, “Ben Sapyoseksüelim” Dedi, Ortalık Karıştı

Hülya Avşar, “Ben Sapyoseksüelim” Dedi, Ortalık Karıştı

kapak

Ünlü Hülya Avşar, bu sıralar hayatında kimse olmadığını söyledi ve bir erkekte aramakta olduğu kriterleri insanlara anlattı: “Erkeğin benden daha akıllı olmasını arzularım, sapyoseksüelim yani zeki erkeklere bayılırım. Bunları bir arada sunacak birisi varsa, bana haber verin.”

1‘Yeni Ricky Martin’ Serkay


Ünlü isim Hülya Avşar geride bıraktığımız gün Maslak Acıbadem Hastanesi üzerinde tedavi görmekte olan bir dostunu ziyarette bulundu. Ünlü sanatçı hastane çıkışında muhabirlerin kendisine yönelttiği sorularını da yanıtladı. Rol almakta olduğu “Masumiyet” isimli dizisindeki rol arkadaşı olan Serkay Tütüncü’nün kalçasını elleyen Hülya Avşar, seneler evvel Ricky Martin ile yaşamış olduğu olayın hatırlatılmasının üzerine kahkaha ile yanıt döndü.

Ünlü sanatçı Avşar, “Ricky Martin ile Serkay elimden geçti. Çok yakışıklı olmasınlar, olacaksalar da yanımdan geçmesinler. Serkay adına ‘yeni Ricky Martin’ dedim, o da bana dönüp ‘sonum hayırlı olsun o zaman’ şeklinde cevap verdi” diye kahkaha attı.

2Ben De Kendimi Güçlü Görüyorum


8 Mart tarihli Dünya Kadınlar Günü’ne dair de konuşan ünlü sanatçı Hülya Avşar, “Son dönemde sosyal medya üzerinde ve televizyonda kadına şiddet çok fazla yer alıyor. Ama kadınlar 2-3 yıldır çok güçlü, artık atlı polis kadınlarımız bile var. Bunlar bizim adımıza çok güzel bir aşama, güçlü kadın olmak önemli. Ben de kendimi güçlü hissediyorum, ‘bu saatten itibaren kadınlarımızın sırtı yere gelmez’ dedi.

3Kızına Da Öğüt Veriyor


Kendisinin kızı Zehra Çilingiroğlu’na da bu hususlarda öğütler verdiğini söyleyen Hülya Avşar, “Zehra’ya ‘sana saygı duymayan, yaşam biçimine önem vermeyen kişilerle birlikte olma. O sahiplenmeler geçmişte kaldı, kolunu bile tutan erkeği terk edeceksin’ diyorum. Çünkü bir kez izin verirse devamı gelir, fakat Zehra çok iyi şekilde kick boks yaptığından dolayı hemen erkeği ayağının altına alır” şeklinde ifadeler verdi.

4Kafama Göre Biri Çıkarsa Flört Ederiz


Hayatında şu sıralar kimsenin bulunmadığını belirten Hülya Avşar, “Hayatımda şu an kimse yok, bu benim adıma bir güç. Hayatımızda birileri olmak durumunda değil, ihtiyaç hissetmiyorum demek de hatalı olur. Kafama göre birisi olursa flört ederim, hayatımızı yaşarız. Ama bu çok zor bir olasılık gibi görünüyor” diye ifade etti.

Yorum Yap