1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hülya Koçyiğit’in Torunu Aslışah Nişanlandı; Nişan Elbisesi Herkes Tarafından Çok Beğenildi

Hülya Koçyiğit’in Torunu Aslışah Nişanlandı; Nişan Elbisesi Herkes Tarafından Çok Beğenildi

Uz0oCiTEr0uxJErgf2q-vA

Yeşilçam’ın ünlü yıldızı Hülya Koçyiğit’in torunu olan Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz günlerde Nisan ayından beri birlikte olduğu iş adamı Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Ünlü çift aile arasında sade bir törenle nişanlandı. Nişan töreninde Aslışah Alkoçlar’ın anneannesi Hülya Koçyiğit’in mutluluktan dans etmesi dikkatleri çekti. Nişan elbisesi ile Aslışah Alkoçlar, Disney prensesi, Elsa’ya benzetildi.

1Aslışah Alkoçlar Nişanlandı


Nisan ayından bu yana mutlu bir birliktelikleri olan Aslışah ve Kaan çiftinin 2021’in ilk aylarında evliliğe yönelik adım atacakları tahmin ediliyordu. Kaan Demirağ’ın evlenme teklifini kabul eden Aslışah Alkoçlar, aile arasında düzenlenen nişanda sade ve şık elbisesi ile kendinden epey bahsettirdi. Nişan törenine annesi Gülşah Alkoçlar, Neslişah Alkoçlar, Engin Altan Düzyatan ve Hülya Koçyiğit gibi aile üyeleri katıldı.

2Kıyafeti İle Karlar Kraliçesi Elsa’ya Benzetildi


Evlilik kararını pandemi sürecinden almaya karar veren çift, bu yolda ilk adımı tarak nişanlandılar. 28 yaşındaki Aslışah Alkoçlar’ın mavi, ışıltılı elbisesi Karlar Kraliçesi Elsa’ya benzetilmesine neden oldu. Zaten nişan da kar konsepti ile hazırlanmıştı. Nişan sonrasında yapılan paylaşımlar çok sayıda beğeni aldı.

3Hülya Koçyiğit’in Dansı Nişana Damgasını Vurdu


Torununun mutlu gününde dans ederek, kutlama yapan Hülya Koçyiğit’in görüntüleri sosyal medyada hayli beğeni aldı. Nişan sonrasında Aslışah Alkoçlar ve kardeşi Neslişah Alkoçlar’dan isteme ve nişan törenine dair görüntüler paylaşıldı.

4Önümüzdeki Yaz Evlenmeleri Bekleniyor


Yeşilçam’ın ölümsüz oyuncularından Hülya Koçyiğit’in torunu Neslişah Alkoçlar neredeyse bir yıldır birlikte olduğu Kaan Demirağ’dan evlenme teklifi almış ve kabul etmişti. Anlaşılan çift daha fazla vakit kaybetmek istememiş ki, kız isteme ve nişan töreni pandemi sürecinde gerçekleştirildi. Çiftin yaz aylarında nikah masasına oturması bekleniyor.

5Aslışah Alkoçlar’dan Nişan Törenine Dair Paylaşımlar


Sosyal medya hesabından nişan töreninden pozlar paylaşan Aslışah Alkoçlar, ışıltılı mavi elbisesi ile beğenileri topladı. Sade ve şık bir konseptle nişanlanan çiftin bu özel gününe sadece yakın aile üyeleri dahil oldu. İlerleyen günlerde Aslışah Alkoçlar, kız isteme ve nişan töreninden yeni görseller paylaşarak, bolca beğeni ve iyi dilek topladı.

Yorum Yap