1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. İki Eski Dost ve Çirkin Tecavüz İddiası: Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil Nasıl Birbirine Girdi?

İki Eski Dost ve Çirkin Tecavüz İddiası: Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil Nasıl Birbirine Girdi?

sedasayan

Biri ekranların sultanı, sabah programlarının aranan ismi, son zamanların joker sunucusu Seda Sayan diğeri yıllarca durmak bilmeden yaptığı programlar ile milyonların sevgilisi olmuş usta komedyen Mehmet Ali Erbil. İki sanatçı kısa süre önceye kadar da aralarından su sızmayan iki dost aynı zamanda. Ancak son günlerde dengeler iyice bozuldu. İkili arasında yaşanan yoğun tartışma çirkin bir iddia ile alevlendikçe alevlendi. İşte olaylar, iddialar ve tarafların cevapları.

1Kavga Nasıl Başladı?

Aralarında nasıl bir gerginlik vardı tabi bilmiyoruz ancak iki eski dostun tartışması Instagram paylaşımları ile başladı. Mehmet Ali Erbil önce arkadaşı Tolga Yüce’nin “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar” sözünü paylaştı sonra da katıldığı televizyon programında Seda Sayan’a hastalık döneminde kendisiyle ilgilenmediği için sitemde bulundu. Böylece olaylar alevlendi ve karşı taraftan cevap geldi.

2Kirli Ruhunu Temizle

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’in sitem dolu ve göndermeli sözleri sonrası önce komedyene “Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor”  şeklinde bir karşılık verdi. Ancak sonrasında kavga durulmadı. Mehmet Ali Erbil’den cevap gelmese de yepyeni bir iddia ortaya atıldı.

3Çirkin İddia

Seda Sayan sinirlerine hakim olamamış ki son olarak Mehmet Ali Erbil’e tecavüz suçlamasında bulundu. Erbil’in Tuğba Coşkun ile evliyken evde çalışan hizmetli bir kıza tecavüz ettiğini ve kendisinin de bunu sakladığını söyledi. Ünlü komedyen ise iddiayı tamamen yalanlayarak karşılığının iftira olmaması gerektiğini söyledi.

Bu inanılmaz iddia ve eğer gerçekse böyle bir rezaletin gizlenmesi insanları çıldırttı. Sosyal medya iki tarafın da adalet önünde hesap vermesini istiyor. Tabi bu arada, sanat camiasının diğer ünlüleri de olaylara dahil olmaya başlayacak gibi görünüyor. Nitekim, Seren Serengil yaptığı paylaşımla Seda Sayan’a göz dağı verip tapeleri paylaşmakla tehdit etti. Bakalım bu savaşın sonu ne olacak? Hoşgeldin eski kirli magazin günleri.

Yorum Yap