1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. İnanması Güç Ama Gerçek: Bu Ünlüler Hiç Estetik Operasyon Geçirmedi

İnanması Güç Ama Gerçek: Bu Ünlüler Hiç Estetik Operasyon Geçirmedi

Bu Ünlüler Hiç Estetik Operasyon Geçirmedi

Ünlüler dünyasında estetik olmak artık çok sıradan bir olay haline geldi. Estetik olmak ünlü olmanın adeta ilk kuralı gibi değerlendiriliyor. Ancak daha önce hiç estetik operasyon geçirmemiş ünlülerimiz de yok değil. Tabii Botox gibi uygulamaları saymazsanız. Gelin bu sefer de estetiksiz ünlülerimize bir göz atalım.

1Berrak Tüzünataç

Son yıllarda çok ciddi kilo verdiği için hakkında estetik yaptırdığı iddiaları çıksa da Berrak Tüzünataç hiç estetik operasyon geçirmeyen ünlülerimizden. Kendi sosyal medya hesaplarında da tamamen makyajsız fotoğraflarını gönül rahatlığı ile paylaşan ünlü oyuncuyu sosyal hayatında da tüm doğallığı ile görmek mümkün.

2Beren Saat

Katıldığı bir yarışma programı ile hayatımıza giren Beren Saat’in estetiksiz olduğunu anlamak için o dönem ki fotoğraflarına bakmak yeterli. Yüz hatlarında hiçbir değişiklik olmayan ve ilk günkü güzelliğini koruyan ünlü oyuncunun yaşıyla beraber daha da güzelleştiğini söylemek mümkün.

3Tuba Büyüküstün

Tuğba Büyüküstün de yıllardır değişmeyen doğal güzelliği ile aklımıza kazınan ünlülerimizden. Oyunculuğa başladığı yıllardan beri tüm yüz hatlarını doğallığı ile koruyan ünlü oyuncu da şimdiye kadar hiçbir estetik operasyon geçirmeyen ünlülerimizden.

4Özgü Namal

Yıllar geçti, o iki çocuk annesi oldu ancak hayatımıza girdiği ilk günden beri tüm doğallığını korumayı başardı Özgü Namal. Tüm doğallığı ile uzun süre ekranların en sevilen yüzlerinden olan ünlü oyuncu, mesleğine biraz ara vermiş olsa da şimdilerde tekrar ekrana dönmeye hazırlanıyor.

5Nil Karaibrahimgil

Reklam müziklerinin değişmez ses Nil Karaibrahimgil de estetiksiz ünlülerden. Hayatımıza “Özgür Kız” olarak girdiği ilk günkü halini tamamen koruyan ünlü şarkıcının bu saatten sonra da herhangi bir estetik operasyon geçireceğini düşünmek bir hayli zor.

6Meryem Uzerli

Dolgun dudakları ile zaman zaman bıçak altına yattığı düşünülse de Meryem Uzerli’nin hayatımıza girdiği ilk günden beri değişen tek yeri saçlarının rengi. Rol aldığı dizi ve filmler için sık sık saç rengini ve saç şeklini değiştiren ünlü oyuncunun saçları dışında her yeri doğal.

7Selma Ergeç

Şimdilerde daha çok ailesi ile vakit geçirse de televizyonda gördüğümüz ilk günden beri hiç değişmeyen bir diğer ünlümüz de Selma Ergeç. Onun da yüzünde hiçbir estetik bulunmuyor.

Yorum Yap