1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Işın Karaca, Merve Boluğur Kavgası Büyüyor! İkili Arasında Sular Durulmuyor!

Işın Karaca, Merve Boluğur Kavgası Büyüyor! İkili Arasında Sular Durulmuyor!

5ff85b8d55427f04887c9b2a-kqqw-cover-4ckC_cover

Merve Boluğur bildiğiniz gibi uzun süredir ekranlardan uzak olsa da özel hayatı ve attığı adımlarla gün geçmiyor ki magazin basının da yer alsın. Son olarak bir Youtube kanalı açması ile gündeme gelen güzel oyuncu bir de şarkıcı olacağını söyleyince , Işın Karaca tarafından ti’ye alınmıştı. İkili arasında böyle başlayan polemik uzayıp, giderken şimdi de Tuğba Özerk, tartışmaya dahil oldu.

1“Bir Sen Eksiktin Güzel Kız”


Youtube kanalı açtıktan ve bahsettiği konularla adının magazinde sıkça anılmasına neden oldukça sonra Boluğur, şarkıcı olacağına dair bir açıklamada bulunmuştu. Sonrasında Işın Karaca “Bir sen eksiktin güzel kız” sözleriyle Boluğur’u ti’ye alınca ortalık karıştı.

2“Zayıf Kadınlara Hep Düşmandır”


Ortalığı tam manasıyla birbirine karıştıran ise Merve Boluğur’un Karaca için çevresine “Kilolarını aldırmak için kapı kapı gezdi. Zayıf kadınlara hep düşmandır” dediği iddiası oldu. Bu sözler sonrasında çileden çıkan Işın Karaca, Boluğur’un sözlerine atıfta bulunarak, sosyal medya hesabından uzunca bir açıklama yaptı. Genç oyuncuya uyarılarda bulundu.

3Işın Karaca’dan Merve Boluğur’a Öğüt Veren Paylaşım


Karaca, “Atalarımız şöyle buyurmuş:“Büyük lokma ye amma büyük söz konuşma” illa da konuşacaksan ağızından çıkanı kulağın duysun ve her sözünü iyi tart! Bu iki kadın da benim. Ben beni seviyorum!! Her şeklimle!!! Kapı kapı kilolarımı vermek için dolaştığım doğrudur! Yine aşırı bir kilolanmam olsa yine dolaşırdım. Ayıp değil ki kilolu olmak! Ama ben dünyada var olan büyük bir başarı ile geldiğim noktaya geldim. İlk ünlü olduğumda 20 sene önce 110 kiloydum! Bu ne demek biliyor musun güzel kız! Şişmandım!! Ama ses aynı ses! Kadın aynı kadın! Güzellik çok önemli bir kavram değil! Allah’ımın bana bağışladığı ses ile hayatımı idam ediyorum ve her günüm için şükrediyorum! Kendimce kendime güzelim. Kimsenin onayına ihtiyacım da yok” diye yazdı.

4Polemiğe Tuğba Özerk De Dahil Oldu: “Sesinin Altında Ezilirsin…”


İki ünlü kadın arasında hala devam eden sıcak bir tartışma mevcutken, üstüne birde Tuğba Özerk konuya dahil oldu. Sosyal medyadan paylaşım yapan Özerk, “Işın Karaca’nın kilosunun değil, sesinin altında ezilirsin. Sen kendi klasmanındakilere psikolojik danışmanlık yapmaya devam et güzel kız” sözleriyle Boluğur’a gönderme yaptı.

Yorum Yap