1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Jason Statham Antalya’da! Ultra Güvenlikli Bir Villada Kalıyor!

Jason Statham Antalya’da! Ultra Güvenlikli Bir Villada Kalıyor!

source[1]

Ünlü aktör Jason Statham’ın son filmi ‘Five Eyes’in çekimlerine Antalya’da devam ediliyor. Film için Antalya’ya gelen Statham, yüksek güvenlik önlemlerinin olduğu otelinde görüntülendi. Kurşun geçirmez camlı villasında istirahat eden aktör, akşam yemeği için ana restorana inmeyi tercih etti. Jennifer Lopez, Türkiye’ye geldiği zaman Statham’ın kaldığı villada konaklamıştı. Filmin çekimlerine Kaleiçi’nde devam ediliyor.

1Film Çekimlerine Antalya’da Devam Edecek


Ünlü yönetmen Guy Ritchie ve Jason Statham’ı bir araya getiren aksiyon filmi ‘Five Eyes’in çekimleri Antalya’da devam ediyor. Çekimler, tarihi Kaleiçi’nde ve 1.8 milyar TL’ye inşa edilerek, dev bir film platosuna dönüşen EXPO alanında yapılacak. Sıkı güvenlik önlemlerinin alındığı alana kartı olmayanlar giremezken, film çekimlerinden görüntü alınmasına izin verilmiyor.

2Kovalamaca Sahnelerinde Dublörü Yer Aldı


Sahnelerin çekimlerine tarihi semt Kaleiçi’nde başlandı. Erken saatlerde başlayan aksiyon sahnesinde, Statham’ı dublörü canlandırdı. Çekim alanına görevli kartı olmayan kişiler alınmazken, ünlü aktör Statham’ın oteldeki villasında dinlendiği öğrenildi.

3Kurşun Geçirmez Camlı Villada Kalıyor


Antalya’da yüksek güvenlikli bir otelin villasında konuklayan Jason Statham, kaldığı villanın camları kurşun geçirmez. Aynı düzeyde güvenlik önlemleri çekim alanında da sürdürülüyor.

4Lopez’in Kaldığı Villada Konaklıyor


Bildiğiniz gibi Jennifer Lopez, 2019 senesinin Ağustos ayında Türkiye’ye gelmişti. Ünlü şarkıcı da Türkiye’de kaldığı süre zarfınca Jason Statham’ın şuan kaldığı yüksek güvenlikli villada konaklamıştı.

5Akşam Yemeğini Ana Restoranda Yedi


Ünlü aktör Jason Statham, otele yerleştikten sonra akşam yemeğini otelin ana restoranında yemeyi tercih etti. Otelde kalan Antalyaspor oyuncularından Adis Jahovic’in oğlu Lejs, ünlü aktör Statham ile fotoğraf çektirdi. Kırmızı beyazlı futbolcu Jahovic, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı güçlü kol simgesi ile birlikte ‘Best actor’ yazısıyla paylaştı.

6‘Five Eyes’ Filmi Ne Anlatıyor?


2022’de vizyona girmesi beklenen film, dünya için büyük bir tehlike oluşturan ölümcül bir silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için oluşturulan uluslararası bir istihbarat ittifakını konu alıyor. ‘Five Eyes’ tarafından işe alınan M16 ajanı Orson Fortune ise ünlü aktör Jason Statham canlandırıyor. Zengin bir silah tüccarının izini süren Fortune, CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile çalışmak zorunda kalıyor. Elbette filmde bol aksiyon ve macera var.

Yorum Yap