İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kamera Karşısında Soyunmakla İlgili Katı Kuralları Olan Ünlüler

Kamera Karşısında Soyunmakla İlgili Katı Kuralları Olan Ünlüler

Kamera Karşısında Soyunmakla İlgili Katı Kuralları Olan Ünlüler

Türkan Şoray kanunları sadece ülkemize özgü değil. Hollywood’da da soyunmak ile ilgili katı kuralları olan ya da daha önce kamera karşısında soyunduğu için pişman olan pek çok aktris bulunuyor. Kimi ünlüler kamera karşısında soyunmakta hiçbir rahatsızlık duymazken, bazı aktrislerin sözleşmelerine bu konu ile ilgili katı kurallar koyduklarını da görüyoruz. Şimdi gelin hep beraber soyunmak ile ilgili katı kuralları olan ünlülere bir göz atalım.

1Jessica Simpson

Jessica Simpson her ne kadar instagram’da yarı çıplak pozlar vermekten geri durmasa da profesyonel olarak kamera karşısında çıplak poz vermeye tamamen karşı. Bir rol ona Oscar kazandıracak olsa bile çıplak poz vermeyeceğinin altını çizen aktris, sosyal medyada ise cesur pozlar vermeye devam ediyor.

2Sarah Jessica Parker

Kamera karşısında çıplak poz vermeyeceğini kontratlarına bile ekleten Sarah Jessica Parker, bu konuda katı kuralları olan ünlülerden. Bu pozları verebilen aktrisleri tebrik eden ve bunu başarabilmek için de rahat olmak gerektiğini söyleyen aktris, Sex and the City dizisinde dahi bu tarz sahnelerden kaçındığını belirtmişti.

3Rebel Wilson

Kontratında çıplaklıkla ilgili maddenin olduğu bir diğer ünlü de Rebel Wilson. Hatta Rebel Wilson sözleşmelerinde vücudunun ne kadarını gösterebileceği detayını ekletmeden hiçbir projeye evet demiyor. Çıplaklıkla ilgili sahnelerinden kesinlikle hoşlanmadığını belirten Rebel Wilson’a kendi ekibi dahi istemediği hiçbir şeyi yaptıramıyor.

4Julia Roberts

Julia Roberst, çıplaklıkla ilgili kafası karışık olan ünlülerden. Kariyerinin ilk zamanlarında sadece bir belgesel için soyunabileceğini belirten Julia Roberts daha sonrasında oldukça çıplak sahne içeren Pretty Woman gibi filmlerde rol aldı. Vücut dublörü de kullanan Julia Roberts artık bu konuda çok daha rahat gözüküyor.

5Kristen Bell

Daha önce iç çamaşırları ile gördüğümüz Kristen Bell, tamamen soyunmakla ilgili katı kuralları olan ünlülerden. Kamera karşısına iç çamaşırı ile geçmekte bir sakınca görmeyen ünlü aktris, tamamen çıplak olması gereken sahne olursa bunun için dublör kullanabileceğini belirtiyor.

6Jennifer Garner

Asla ama asla kamera karşısına çıplak geçmeyeceğini belirten Jennifer Garner, özellikle kız çocuğu sahibi olduktan sonra bu konuda kafasının daha da netleştiğini belirtiyor.

7Jessica Alba

Jessica Alba, kamera karşısında asla soyunmam diyen ünlülerden. Bunun sebebi olarak da hiçbir aile üyesinin kendisini çıplak olarak görmesini istememesi.

8Anna Kendrick

Son dönemin öne çıkan yıldızlarından olan Anna Kendrick, aslında farklı rolleri ile oldukça cesur gibi gözükse de çıplaklıkla ilgili oldukça katı kurallara sahip. Oynadığı filmlerde yarı çıplak sahnelerde bile vücut dublörü kullanıyor.

9Keira Knightley

Daha önce kameralar karşısında pek çok kez soyunduğuna şahit olduğumuz Keira Knightley, kendini profesyonel bir çekim esnasında soyunacak kadar rahat hissetmemesinin anne olduktan sonra başladığını belirtiyor.

10Lena Headey

Game of Thrones’un ünlü yıldızını dizide çıplak sahneleriyle hatırlıyor olsak da, kamera karşısında tamamen çıplak olmaya karşı olan Lena Headey, bu sahnelerde dublör kullanmış.

Yorum Yap