1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kardelen Acar 600 Bin TL‘lik O Çanta ile Dikkat Çekti

Kardelen Acar 600 Bin TL‘lik O Çanta ile Dikkat Çekti

kardelen-acar-kimdir-kardelen-acar-kac-yasinda-13497153_3425_amp

Çeşme’deki evinde yaz aylarında eşlik eden dokuz yardımcısıyla adından söz ettirmiş olan sosyetik güzel Kardelen Acar, evvelki haftalarda da tektaşıyla konuşulmuştu.

1O Tektaşı Da Hatırlayalım


Erdal Acar’ın güzel eşi Kardelen Acar 200 bin dolar değerinde baget kesim pırlantasını fotoğraflayıp sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Biraz da çenemiz yorulsun, 200 bin doların yaklaşık 1 milyon 400 bin TL olduğunu hatırlatalım.

2Tatilden Karelerinde Çantası Dikkat Çekiyor


Arkadaşlarını alarak çıktığı Dubai tatilinde çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçilerine sunan sosyetik güzel Kardelen Acar, yeni çantasıyla çok konuşulacak gibi görünüyor. Paylaşılan boydan fotoğraflarındaki maddi değeri oldukça yüksek olan çantasıyla adeta göz dolduruyor.

3Paradan Fazlası, Sıra Da Bekleniyor


Kardelen Acar’ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda gördüğümüz malum çantanın alınabilmesi için aylarca sıra beklemek gerekiyor. Çantayla ilgili detay verecek olursak, Hermes marka ve asıl merak edilen kısmı, 72 bin euroluk fiyata sahip. Yorulmayın, biz söyleyelim yaklaşık 605 bin TL ediyor.

4Kadraja Soktu


Sosyetik güzelin sosyal medya hesabında çekip yayınladığı ayakta pozunda, çantasını önüne alarak adeta sergilediği görünüyor. İzmirli, 30 yaşındaki Acar’ın bu bahsi geçen kareleri Takvim gazetesinde yer alan habere göre “Dubai manzarası bahane, çanta şov şahane” diye söyletiyor.

5Meraklısına Çantanın Detayları


Kardelen Acar’ın takipçileriyle paylaştığı fotoğrafında dikkatleri çeken çanta Hermes markalı. Krokodil derisi çanta Kelly modeli, sarı renge sahip. Sahip olmak için en az 4 ay sıra beklemek gerektiği iddia edilen çantanın fiyatı 72 bin Euro (yaklaşık 605 bin TL).

6Dokuz Yardımcılı Tatili Hatırlayalım


2020 yazını geçirmek için kullandığı Çeşme’deki evinde sosyetik güzel Kardelen Acar, sosyal medya hesabından takipçileriyle bir fotoğrafını paylaşmıştı. Fotoğrafta kendisine yardımcı olan takımı paylaşan Kardelen Acar çok konuşulmuştu. Kardelen Acar’ın üç çocuğu ve eviyle ilgilenen hizmetliler, bakıcısı ve öğretmen ile dokuz kişilik ekibi paylaştığı karedeydi.

7Eşi Erdal Acar Kimdir?


Erdal Acar Artvin doğumlu müteahhittir. 1989 yılında Aylin Acar ile evlenmiş ve bir çocuk sahibi olmuştur. 1996 yılında 1993 Türkiye Güzeli Emel Yıldırım ile yaşadığı aşkla evliliği darbe aldı. Seda Sayan ve Demet Şener ile de ismi anıldı. 2000 yıllarında Ayşe Hatun Önel ve Deniz Akkaya ile anıldı. Nihayetinde iş adamı Erdal Acar, ilk eşinden boşandı ve Emel Yıldırım ile dünya evine girdi. Emel Yıldırım 9 yıllık eşi Erdal Acar’dan maddi ya da manevi hiçbir şey talep etmeksizin evliliğini bitirme kararı aldı. En son Erdal Acar, 1,5 senelik ilişkisinin olduğu Kardelen Ergin ile Temmuz 2016 yılında Çeşme’de evlendi.

Yorum Yap