1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kim Kardashian Boşanma Evvelsi Gecelerde, “Önce Test, Sonra Yemek”

Kim Kardashian Boşanma Evvelsi Gecelerde, “Önce Test, Sonra Yemek”

kapak

Son zamanlarda dünyaca ünlü sansasyonlar kralı rapçi eşi Kanye West ile boşanacağına yönelik haberlerle gündeme bombalar bırakan mega yıldız Kim Kardashian, Los Angeles tarafında objektiflere yakalandı. Akşam yemeği adına ünlü bir restorana giden Kim Kardashian, söylenenlere göre mekana girmeden evvel korona virüsü testi yaptırdı.

1Rolünü Kendisi Seçtiği İddiası Ortaya Atılmıştı


Ünlü yıldız Kim Kardashian, geride bıraktığımız günlerde daha evvel iddia olarak ortaya atılmış olan rolünü kendi seçtiğinin açıklamasında bulunmuştu.

2Yer Alacağı Filmin İsmi PAW Patrol: The Movie


2021 yılı Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri’ne internetten bağlantı yoluyla katılan ünlü Kardashian, yer alacağı filmin isminin PAW Patrol: The Movie olduğunu ifade etti.

3Seslendirme İçin Kolları Sıvayacak


Animasyon filmi üzerinde seslendirme yapacağı bilgisi olan Kim Kardashian’ın yanında Tyler Perry, Marsai Martin, Yara Shahidi de filme seslerini katmak sureti ile hayat vereceği gün yüzüne çıkmıştı.

4Filme Dahil Olacağına Çocuklarını Zar Zor İnandırdı


“Bu filmde çalıştığımız zamanlarda harika zaman geçirdik” diye ifade eden Kim Kardashian, “Filmde yer alacağımı ifade ettiğimde çocuklarımı zar zor inandırdım” ifadelerini etmişti.

5Bekleyenlere Gösterim Tarihi: 20 Ağustos 2021


Keith Chapman ismi tarafınca yaratılan çocuk televizyon dizisi olan PAW Patrol’e dayanan, Cal Brunker tarafınca yönetilmiş olan animasyon filmin 20 Ağustos 2021 tarihinde gösterime girmesi ön görülüyor.

6Daha Evvel De Film Ve Dizilerde Bulunmuşluğu Var


Ünlü yıldız Kim Kardashian daha evvel de Carmen Electra ile beraber Acayip Bir Film ve Vadinin Melekleri isimleri olan sinema filmlerinde; How I Met Your Mother, CSI: NY ve Beyond the Break gibi dizilerde de rol almıştı.

7Ev Kim Kardashian’a Kalacak!


Boşanma aşamalarında olan ikili Kim Kardashian ve rapçi Kanye West’in mahkemeden belgeleri basına düşmeye hız kesmeden devam ediyor. İkilinin, “Uzlaşmaz farklılıklar” nedeni ile ayrılık kararı verdiğinin öğrenilmesinin sonrasında şimdi de ikilinin evlilik aşamalarında yaşadığı evin Kim Kardashian’da kalacağı basında konuşuluyor.

Yorum Yap