1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kim Kardashian Ünlü Tv Şovunda Sunucu Oldu: Samimi Esprileriyle Aramızdaki Buzları Eritti

Kim Kardashian Ünlü Tv Şovunda Sunucu Oldu: Samimi Esprileriyle Aramızdaki Buzları Eritti

image

Kim Kardashian West, Kardashian ailesinin bu kadar sansasyonel ve ünlü olmasının kaynağı, attığı her adımla olay olan ikonik isim. Sosyal medya aleminin en tartışılan kadınlarından Kim, her ne kadar milyonlara ulaşıyor olsa da çok fazla eleştiriliyor hatta nefretleri üzerine çekiyor. Kardashian’ın ünlü olma şekli, kazandığı büyük paralar ve Kanye West ile olan evliliği, tamamı büyük bir şova dönüşen hayatıyla pek de samimi olamadığımız ikon, bu kez aramızdaki buzları eritecek bir işin içinde. Saturday Night Live isimli ABD’nin en ünlü şovuna sunuculuk yapan Kim Kardashian, bakın neler demiş nasıl samimi espriler yapmış.

1Uzun Süre Çalıştı

Kim Kardashian, bu programın sunuculuğunu yapabilmek için günlerce provalar yaptı ve her detaya saatlerce çalıştı. Çünkü bu performans sadece sunuculukla sınırlı kalmayıp skeçlerle ve aile ile ilgili eleştirel esprilerle süslenmişti. Yayına pembe bir elbiseyle çıkan Kardashian, gecenin after partisine de pembe ilginç bir kostümle katıldı.

2Boşanmadan Estetiklere Kendini Eleştirdi

Kim Kardashian gecede öyle bir monolog sergiledi ki herkesi şaşırttı. Zamanında çıkan seks kasedinden, ‘Kimse bana prömiyerden bahsetmedi’ diye bahseden Kardashian, boşanması ile ilgili de konuştu. 4 çocuğunun babasını müziğiyle, başarısıyla öven Kim, kişilik konusunda sınıfta kaldığını belirtti Kanye’nin. Bununla yetinmeyen Kim Kardashian, aileye 2 başarısız politikacı yeter deyip hem üvey babasına hem Kanye’ye taşı attı. Hiçbir zaman para avcısı olarak anılmadığını söyleyen Kim, bunu annesinin sevgilisine sorduğunu söyleyerek Kris Jenner’ın sevgilisi Corey Gamble ile alay etti.

3Kardeşi Kourtney Oldu, Yargı Dağıttı

Kim Kardashian programda iki skeçle görüldü. Bunlardan birinde kardeşi Kourtney olup hayatındaki olayları ve insanları mahkemede yargıladı. Kim- Kanye çifti boşanma davasına da baktı, Kylie Jenner ve Kendall Jenner ile annesini de yargıladı. Bu skeçte Kendall rolü ise ünlü şarkıcı Halsey’e verildi.

 

Yorum Yap