1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Maraşlı Sosyal Medyada Fenomen Oldu

Maraşlı Sosyal Medyada Fenomen Oldu

marasli-yasak-elma-01-scaled

Kahramanmaraş’taki köyde sosyal medyayla tanışmış olan 57 yaşındaki Asiye Akçam, evde bütün yaptığı işlerini takipçileriyle paylaşıyor.

1Hayatında Büyük Değişiklikler Oldu


İki ay evvel köyde sosyal medya ile tanışmış olan 57 yaşındaki teyzemiz Asiye Akçam, evde hayata geçirdiği bütün ev işlerini takipçileriyle paylaşmakta. İki ay gibi bir süre içinde tam 11 bin takipçi sayısına ulaştı teyzemiz. Asiye Akçam, bunlarla beraber hayatında büyük değişiklikler olduğunu söyleyerek insanların sevgisini kazandığını da ekliyor.

2Oğlunun Desteğiyle Baş Koydu


Kahramanmaraş’ta Onikişubat ilçesinin Hartlap Mahallesi’nde yaşayan Asiye Akçam teyzemiz, iki ay kadar evvel oğlunun desteğini de alıp sosyal medya ile tanışarak Instagram’da “asiyeteyze46” isimli bir hesap açtı. Evde yaptığı birbirinden farklı çeşitli yemekleri, evinin işlerini, odun kırmasını, tavukları yemlemesini gibi günlük rutinlerini sosyal medya hesabı üzerinde paylaşan Asiye Akçam, yaklaşık iki aylık bir süreçte 11 bin kişi civarı takipçi sayısına ulaşmış durumda. Dünyanın çeşitli yerlerinden takipçilerinin olduğunu söyleyen Akçam teyzemiz, bundan sonra hayatında büyük değişiklikler olduğunu ifade ederek, insanların sevgisini kazandığını belirtti.

3Köy Yaşantısı Doğal ve Sağlıklı


İçinde bulunduğu köy yaşantısının doğal ve sağlıklı olduğunu söyleyen Akçam teyze, Öncelikle İzmir’e geçmiş olsun dileklerini iletiyor. “Burası Hartlap köyü” diye başlayan teyzemiz 4 tane çocuğu olduğunu ekleyerek devam ediyor. “Benim sağlığım yerinde her işi yapar odun keserim, soba yakarım, farklı çeşitlerle yemekler yaparım” diye kendini ifade ediyor.

4İki Ayda 11 Bin Takipçi


İki aylık bir sürede 11 bin takipçi sayısına ulaşan Asiye teyzemiz, hayatında büyük değişiklikler sağladığını ve çevresindeki insanların sevgisini kazanmış olduğunu dile getirdi.

5Daha Önce Tanışsam Daha Güzel Olurmuş


Oğlunun desteğini de almış olarak sosyal medya hesabı açtığını ifade eden teyzemiz Akçam, ulaşmış olduğu 11 bin kişisil takipçi sayısının çok güzel bir duygu olduğunu söylüyor. Daha önce tanışsam daha güzel olurmuş diyen teyzemiz takipçilerinin yanına geldiğini de söylüyor.

6Takipçilerini Çok Seviyor


Şehir dışı hatta yurt dışından bile, mesela Almanya, Belçika ve Amerika gibi yerlerden olan takipçilerinin mesajla kendisine ulaştıklarını da ifade ediyor. Takipçilerinin ona olan sevgisine güveniyor ve takipçi sayısının zamanla “alıp başını gideceğini” ifade ediyor. Takipçilerini çok seven teyzemiz kendisini takip eden herkese de selamlarını iletiyor.

Yorum Yap