1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Okan Karacan’dan Müjdeli Haber

Okan Karacan’dan Müjdeli Haber

5ffbf2777152d821387d60f6

Korona virüse yakalanan ve 10 gün önce hastaneye kaldırılan oyuncu Okan Karacan dan müjdeli haber geldi. İyileşip sağlığına kavuşan ve taburcu olan Okan Karacan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla iyi olduğunu ve sağlık çalışanlarına teşekkür ettiğini belirtti.

1Göz Yaşlarına Mani Olamadı


Kovid 19’a yakalanan oyuncu durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırılmıştı uygulanan tedavi sonrasında durumu günden güne iyileşen Karacan sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı. 44 yaşında olan Okan Karacan paylaştığım gönderide şunları söyledi; “ambulansla evden alınma süreci ile başlayan 10 günü aşkın tedavisi uzun süren inanılmaz zor bir dönem geçirdim çok şükür bin şükür ülkemizin kıymetli ve ilk günden beri bir an olsun umutsuzluğa kapılmadan tedavi sürecini yenmemi sağlayan hocalarıma ne kadar teşekkür etsem az. Net çözümlerinin olmadığı tartışılan bu lanet virüsün üstesinden gelmeyi sizlerin sayesinde başardık ama beni asıl duygulandıran ve ömrüm boyunca unutmayacağım, temizliğinden yemek servisine ve hiçbir temastan korkmadan 7/24 benimle ve tüm hastalar ile ilgilenen tüm hemşirelere ne kadar teşekkür etsem az, sizler bence bu sürecin gerçek kahramanlarısınız. Hakkınızı helal edin canlar.”

Hayatı ile ilgili en zor dönemlerden birini atlattığını belirten Okan Karacan yeniden desteksiz bir şekilde nefes alıyor olmanın verdiği mutluluğunu söylerken gözyaşlarına mâni olamadı.

2Okan Karacan Kimdir?


1977 senesinde doğan Okan Karacan radyocu, sunucu, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. İlk ve orta öğretimini İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Özel Terakki lisesinde okudu daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünü kazanan Karacan üniversiteyi tamamlayamadı. 2001 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk müziği müzikoloji bölümünü kazandı ve buradaki eğitimini 8 yılda tamamlayabildi. Öğrenciliği esnasında pek çok çocuk tiyatrosunda yer alan Karacan, çeşitli televizyon programlarında sunuculuk ve yapımcılık yapmıştır. Okan Karacan’ ın yurtdışında Karacan Artistik Hizmetler ismi ile hizmet veren bir yapım şirketi bulunmaktadır

2014 senesinde iç mimar olan Zeynep Kadıoğlu ile evlenen Okan Karacan’ ın Ayşe Naz Karacan ve Alican Karacan adında iki çocuğu bulunmaktadır.

Yorum Yap