1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Onlar Parayla Değişmeyenler: İşte Hayatını Sıradan İnsanlardan Farksız Yaşayan Ünlüler

Onlar Parayla Değişmeyenler: İşte Hayatını Sıradan İnsanlardan Farksız Yaşayan Ünlüler

5682a25c77a4e59fad01cea70f

Biz genelde yıldızların doğuş hikayelerinin anlatıldığı filmlerde olduğu gibi bir gecede değişen hayatlar beklesek de işin özü öyle olmayabilir. Bu listedeki herkes dünyaca ünlü birer sanatçı, oyuncu ya da sunucu olsa da hayatları boyunca mütevazılığı seçmiş ve aşırı hareketlerden kaçınan insanlar. Eğer siz de bizim gibi merak ediyorsanız bu isimleri hemen başlayalım.

1Julia Roberts

Hollywood’un şüphesiz en ünlü kadınlarından biri olmasına rağmen Julia Roberts’ın sıradan bir anneden farkı yok. Çocuklarına her istediğini vererek şımartan aileleri hoş göremeyen Roberts, sıradan çalışan bir anne gibi çocuklarını maça götürürken ya da parkta köpek gezdirirken, rahat kıyafetlerle görüntülenebiliyor.

2Jay Leno

Amerikan talkshow kültürünün en önemli komedyeni Jay Leno ilk ünlü olduğu zamanlarda iki işte birden çalışarak çok lüks harcamalardan kaçınan ve faturalarını ödeyen standart bir beyaz yakalı gibiymiş. Şimdilerde emekli olduğu talkshowlardan gelen gelir her şeye yetecek olsa da Leno, meraklısı olduğu klasik arabalardan almaktan kaçınıyor, sade bir emeklilik hayatı geçiriyor.

3Sarah Jessica Parker

Sex and The City’in yıldızı Sarah Jessica Parker, hayat verdiği Carrie karakteri kadar savurgan değil. Hatta dizideki ayakkabı tutkusunu gerçek hayatta işe çevirecek kadar akıllı bir yatırımcı. Ayakkabı mağazaları bulunan Parker, oğlu James’i büyük bir tutumlulukla büyütmüş. Hatta belli bir yaşa kadar oğluna yeğenlerinin kıyafetlerini giydirerek markalara büyük paralar harcamaktan kaçınmış.

4Shia LeBeouf

Aktör Shea LeBeouf, giyim kuşamıyla ve bakış açısıyla her zaman ‘normal’ bir hayatın parçası olduğunu gösteriyor.Yoksul bir aileden gelen aktör 10 yaşından beri çalışıyor ve şu anda da lükse, aşırı harcamalara itimat etmiyor.

5Jennifer Lawrence

Hem güzel hem iyi bir oyuncu olan Jennifer Lawrence, milyon dolarlık projelerde başrol oynuyor olsa da sıradan ve sade bir yaşamdan vazgeçmiyor. Ünlü olduktan sonra hayatında çok fazla değişiklik olmadığını söyleyen güzel oyuncu kesinlikle kişisel asistanlarla çalışmıyor, her işini kendisi hallediyor.

6Mark Zuckerberg

Servet denilince tüm ünlüleri solda sıfır bırakacak kadar zengin olsa da Zuckerberg, maddiyata pek değer verenlerden değil. Eşi ve çocuklarıyla mütevazı bir hayat yaşamayı seçen Zuckerberg günlük yaşamında tişört ve kottan farklı bir şey giymiyor. Eşiyle evlerinin arka bahçesinde sade bir törenle evlenmiş olması da sade hayat tarzını kanıtlıyor.

 

 

 

 

 

Yorum Yap