İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sadakatsiz’de Çatıdan Düşen Kim? Şok Olacaksınız…

Sadakatsiz’de Çatıdan Düşen Kim? Şok Olacaksınız…

sadakatsiz_167

Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz, çarşamba günü yayınlanan 14.bölümü ile izleyicileri bir kez daha ekrana kilitledi. Mert ve Bahar’ın ayrıldığı yeni bölüme Selçuk damga vurdu. Nil ve Asya’nın kendisine oynadığı oyunu fark eden ve bunun ardında çılgına dönen Selçuk, Nil’in peşine düştü. Selçuk’tan kurtulmak için kaçan Nil, bir inşaata saklandı. Nil’e yardımcı olmak için Volkan’da inşaata geldi ancak Nil’i kurtarmaya çabalayan bir kişi Asya’nın gözü önünde inşaattan düştü.

Yayınlanan son bölümde Asya’dan vazgeçmeyen Volkan, eski eşini takip etmesi için tuttuğu dedektif Selçuk’tan kurtulmaya çalıştı. Selçuk Volkan’a şantaj yaparak bir kez daha Volkan’dan para aldı ve ardından Nil’in peşinden koştu

1Selçuk Çıldırdı


Nil ile olan birlikteliğinin bitmesinin ardından bir türlü toparlayamayan Selçuk Nil ile tekrar başlayabileceklerini düşündü bunun üzerine Nil’i bir kuyumcuya götürerek bir yüzük ile evlenme teklif etti. Nil bir anlık dalgınlıkla arabada anahtar düşürdü. Bu esnada Selçuk, Asya ve Nil’in ortak bir plan yaptığını fark etti. Kandırıldığını anlayan ve ardından deliye dönen Selçuk Asya’ya tehditler savururken kendisinden kaçmaya çalışan Nil’in de peşine düştü. Dizinin bitiş sahnesinde ise Selçuk’tan kaçmaya çalışan Nil’in bir inşaata saklandığı görüldü.

2Asya Şok Oldu


İnşaata sonradan giden Volkan, Nil ile Selçuk’u ayırmak isterken bir kişi aşağıya düştü. O esnada aşağıda olan Asya ise düşen kişinin Volkan olduğunu sandı ve çok büyük bir şok yaşadı. Düşen kişinin kim olduğu tam olarak bilinmese de sosyal medyada birbirinden ilginç yorumlar yankı buldu. Yaşadığı onca şeye rağmen Asya’nın Volkan’dan nefret etmesi gerekirken, Volkan düştü diye deli gibi korkması “aşkla nefret arasındaki ince çizgidesin Asya” yazılı twitin binlerce beğeni almasını sağladı.

3Sadakatsiz Dizisi Uyarlama Mı?


Aldığı reytingler ile sıkça adından bahsettiren Sadakatsiz dizisi BBC studios’ un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye’ye uyarlamasıdır. Dizinin orjinali, aldatıldığından şüphelenen Dr Foster’ın hayatı hakkındadır. Orijinali 5 bölüm olan dizinin Türkiye uyarlamasının kaç bölüm olacağı ise belli değildir.

Yorum Yap