1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sadece İki Şartı Var; Nusret’in Müdürüne Vereceği Maaş Dudak Uçuklattı

Sadece İki Şartı Var; Nusret’in Müdürüne Vereceği Maaş Dudak Uçuklattı

kapak

Gerek abartılı tavırları gerek sosyal medya paylaşımlarıyla ilgi odağı haline gelen Nusret şimdi de yeni şubesinde müdürüne vereceği maaş ile gündeme geldi. Adam bilerek mi yapıyor yoksa mizacı mı bu yönde bilemiyoruz. Ama bahsi geçen rakamı duyunca sizin de dudaklarınızın uçuklayacağına eminiz.

1Yeni Şube Açıyor


Herkesin bildiği gibi Nusret dünya çapında bir üne sahip. Dünya starlarında bile merak uyandıran ve yaptığı işle takdir gören Nusret, Londra’da yeni bir şube açıyor. Yeni mekanı için müdür aramaya başlayan işletmecinin müdürüne vereceği maaş duyanları kısa süreliğine şoka sokuyor.

2Müdüre 850 Bin TL Maaş


Nusret Gökçe, herkesin bir miktar garipsediği ama bir o kadar da gıpta ettiği bir isim. Dünyanın en popüler işletme zincirlerine sahip olan Nusret, yeni şubesini İngiltere’nin başkenti olan Londra’da açıyor. Yakın zamanda açılması beklenen işletme, Londra’nın en işlek caddelerinden birinde yer alıyor.

Asıl konumuz ise Nusret’in bu yeni mekanının müdürüne vereceği maaş. Ünlü işletmecinin müdürüne yıllık 850 bin TL (80 bin pound) maaş vereceği biliniyor. Ancak yeni şubesinde müdürlük yapacak kişi için iki kriteri var.

3Nusret’in Şartları Ne?


Aslında insan şöyle garip talepler bekliyor ama değil maalesef. Oldukça normal talepler olduğunu söyleyebiliriz. Nusret Gökçe’nin Londra’daki şubesi için aradığı müdürde talep ettiği kriterler; bu kişinin Türkçe bilmesi ve İngiltere’de en az 15 yıl iş tecrübesinin olması. Yayınlanan iş ilanlarında da bu konulardan bahsedilmiş zaten.

4Gündemde Kalmayı Başarıyor


Yani bazen Nusret Gökçe’yi gerçekten takdir etmek istiyoruz ama yapamıyoruz. Evet gerçek bir başarı hikayesi. Sıfırdan başlayarak, dünyanın en popüler işletmelerine sahip olmak kolay olmasa gerek. Ancak doğasından mı, artık mizacından mı bilemediğimiz şekilde Nusret Gökçe’nin tüm hareketleri dikkat çekmek üzerine dizayn edilmiş gibi. Bu bir pazarlama stratejisi midir? Olabilir, neden olmasın. Biz gene de başarılarının devamını dileyelim. Her ne olursa olsun en azından ülkemizin adını dünyaya duyurması ve birçok insana iş istihdamı sağlaması bakımından yaptığı iş takdire layık.

Yorum Yap