İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Şarkıcı Hatice’den İrem Derici’yi Çıldırtacak Ayar!

Şarkıcı Hatice’den İrem Derici’yi Çıldırtacak Ayar!

hatice-den-bikini-bizi-bozar-diyen-irem-e-olay-11492919_471_o

Bir gün geçmiyor ki magazin dünyasında sular durulsun. İrem Derici “Bikini giyip duvar delmek bizi bozar” dedi, şarkıcı Hatice olay bir cevap verdi. İkilinin bu durumu sosyal medyanın gündemine oturdu.

1Klipe Gönderme Yaptı


Şarkıcı İrem Derici “Bikiniyi giyip matkapla duvar delmek bizi bozar. Tavşan kulaklı sabahlıkla havuç rendeleriz. Anlaşıldı, tamam” mesajını yazarak havuç rendelerken videosunu paylaştı. 2003 yıllarında efsaneleşmiş Satisfaction klibine yapılmış olan bu gönderiye şarkıcı Hatice’den öyle bir cevap geldi ki gündeme bomba gibi oturdu.

2Sabahlığıyla Klip Çekti


Derici, arkada Satisfaction çalarken sabahlığıyla havuç rendelediği görüntülerini paylaştı. Şarkıcı Hatice bu videoya İrem Derici tarafından bırakılan mesaja şu şekilde yanıt verdi:

3“Selülitli Ve Sarkmış Kalçayla Zor Zaten”


Şarkıcı Hatice’den İrem Derici’ye Çıldırtacak bir cevap geldi.”Selülitli Ve Sarkmış Kalçayla Zor Zaten İrem’cim” diyen şarkıcı Hatice’nin daha önce kalçasına estetik yaptırmış olabileceğiyle ilgili gündeme geldiği biliniyor. Hatice kalçasının olduğu hale gelmesini sadece spora bağlarken, İrem Derici’nin paylaşımına yorum yapmakta gecikmedi.

4Hatice Kimdir?


Hatice müzik dünyasına 90’lı yılların sonlarına doğru giriş yapmıştır. 6 Aralık 1978 doğumludur. Yaşı küçükken de müziğe ilgisi olduğunu söyleyen Hatice topluluklarda amatörce şarkı söylemekten kendini alamadığını belirtiyor. “İner misin Çıkar mısın?” adındaki yarışma programına katılımı kendisinin dönüm noktalarındandır. Bu yarışmada birinci seçilerek müzik kariyerine profesyonel olarak devam etmiştir. 28 Eylül 1991 tarihli evliliğindeki ilk eşi Güney Aydan’ı beyin kanamasından kaybetmiştir. Şimdileri Ali Kemal Sarı ile ilişkisi olduğu bilinmektedir.

5Derici’nin Geçmişinden


İrem Derici, magazin dünyasında yaptıkları veya söyledikleriyle ismini sıkça anılan ünlü isimlerdendir. 2010 dolaylarından sonra “Zorun Ne Sevgilim”, “Kalbimin Tek Sahibine”, “Dantel” gibi sayabileceğimiz hit şarkılarla Türkiye’de tanınan ünlü bir isim haline geldi. “Kalbimin Tek Sahibine” single’ı ile YouTube üzerinde ciddi bir izlenme başarısı yakalayan ünlü şarkıcı yine 2014 yılında ikinci single’ını çıkarmıştır. Günümüzde diskografisinde Dantel (2016), Sabıka Kaydı (2018) ve Mest Of (2019) bulunuyor.

6Babası Hulusi Derici de Kariyerinde Yardım Etti


1980 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi mezunu olan Hulusi Derici’nin çeşitli ajanslarda çokça çalışmaları vardır. 1997 senesinde M.A.R.K.A.’yı kurmuştur. Yurt dışı seminerlerine katılmış, yarışmalarda jüri üyeliği yapmıştır. Ulusal ve uluslararası olmak üzere toplam 118 ödülü olduğu biliniyor.

Yorum Yap