1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Selin Ciğerci’den İlginç Kutlama; İyi Ki Doğdun Kocişkom, İyi Ki Varsın Dünyiş!

Selin Ciğerci’den İlginç Kutlama; İyi Ki Doğdun Kocişkom, İyi Ki Varsın Dünyiş!

untitled-11398363845f1068d2b901c

Sosyal medya fenomenlerinden Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra’nın doğum gününü, üzerine “İyi ki doğdun kocişkom” yazdırmış olduğu pasta ile kutladı.

1Pastanın Fotoğrafını Paylaştı


Selin ciğerci sosyal medya paylaşımında ayrıca şunları da yazdı: “Şu ölümlü dünyada beraber üflediğimiz 7. doğum günü pastan kocişkom. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın dünyiş.”

2Selin Ciğerci Kimdir?


Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ün salmıştı. Ameliyatla cinsiyet değişikliği geçirdi. Ardından ismini Selin Ciğerci olarak değiştirdi. 175 cm boyunda ve 59 kilodur. Koç burcudur. Zeytinburnu’nda bulunan bir gecekonduda büyümüş olan Ciğerci’nin babasının işlerinin iyi gitmesiyle de hayatında birtakım değişiklikler olmuştur.

3Wipeout İsimli Programda Yarışmıştı


Bir dönem ismi Wipeout olan Asuman Krause tarafından sunulmuş programda yarışmış olan Ciğerci, biyografisi merak edilen isimlerdendir. Demet Akalın ve Fatih Ürek ile de yakın arkadaştırlar.

4Ciğerci’nin Ailesi ve Yakınları


Kendisi 1984 yılında dünyaya gelmiştir. 36 yaşındadır ve İstanbul doğumludur. Selin Ciğerci’nin anne tarafının Kastamonu’lu, baba tarafı ise Konya’lı olduğu biliniyor. Babası hazır giyim mağaza zincirlerine sahip. Selin Ciğerci kendisinin çok mütevazı biri olduğunu söylüyor. Kendisi ve ailesi hakkında çok bilgi vermekten yana olmadığını söyler. Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, bugüne kadar milletvekili, futbolcu ve de iş adamlarıyla sevgililiğe dair geçmişi olduğunu söylemiştir.

5Babası Yeni Halini Hiç Yadırgamıyor


Ailesinden herkesle, babası, annesi ve erkek kardeşleriyle arasının çok iyi olduğunu belirtiyor Selin Ciğerci. Babasına göre dünyanın en güzel kadını olduğunu ifade ediyor.

6Doğum Gününü Kutladığı Eşi Gökhan Çıra


Selin Ciğerci, Demet Akalın, Fatih Ürek ve Kerimcan Durmaz gibi ünlü birçok isimle yakın arkadaştır. Uzunca bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşamaktadır. Kendisiyle evlenmeden hemen önce ayrılık kararı almış olsa da sonradan barışıp evlendiler. Gökhan Çıra 16 Şubat 1996 doğumludur. Son olarak 2. Lig takımlarından olan Tuzlaspor’un formasını giydiği bilinmektedir.

7Şarkı Çıkarmıştı


“Beş Karat” olarak adlandırdığı kendisine ait bir parçayı 2018 yılının yaz aylarında çıkarmıştır Selin Ciğerci. 2019’un yaz aylarında Hikâye isimli şarkısına da klip çekmiştir.

Yorum Yap