İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Selin Ciğerci’yi Çıldırtan İddia! Boşanıyorlar…

Selin Ciğerci’yi Çıldırtan İddia! Boşanıyorlar…

selin-cigerci-kapak

1984 yılında muhafazakâr bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatı sonucu uzun bir süre konuşulan Selin Ciğerci, şimdilerde kariyerine kendine ait olan makyaj markası ve şarkıcılık ile devam ediyor. Bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Gökhan Çıra ile 2017 senesinde hayatını birleştiren Ciğerci, arka arkaya yaşadığı olumlu gelişmeler ve başarıları nedeniyle sık sık magazin sayfalarında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia yüzünden çileden çıkan Selin Ciğerci, ayrılık iddialarına fotoğraf ile son koydu.

1Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra Boşanıyor Mu?


Bir magazin sitesinin ortaya attığı iddiaya göre 1,5 yıl önce evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çiftinin önümüzde ki hafta Beykoz Adliyesinde anlaşmalı bir şekilde yollarını ayıracakları gündeme bomba gibi düştü. Böyle bir iddia karşısında açıklama yapmak zorunda hisseden Selin Ciğerci sitem dolu sözler ile bunun gerçek olmadığını dile getirdi.

2“Niyetiniz Ne İse Kaderiniz O Olsun”


Bir hikâye paylaşımı ile sitemini dile getiren Selin Ciğerci, “3 gün gönderi paylaşmadım diye, önümüzdeki hafta Beykoz Adliyesi’nde boşanacağımız iddia edildi. Şaka gibi bunun ismi magazin değil bende magazini çok severim ama vallahi midem bulandı çok üzüldüm.” Dedi. Şaşkınlığını dile getirdiği gönderisinin sonuna ise manidar bir şekilde ‘niyetiniz ne ise kaderiniz o olsun’ sözünü ekledi. Selin Ciğerci’nin kime sitem ettiği tam olarak bilinmezken böyle bir iddianın yalan olduğu ortaya çıkmış oldu.

3“Özlemişim” Fotoğrafı Gecikmedi


İddiaları yazılı bir şekilde son noktayı koyan Selin Ciğerci paylaşımının yanı sıra eşi Gökhan Çırayla çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak ‘özlemişim’ notunu düştü.  Gökhan Çıra’nın Antalya’da kampta olduğu bilgisi tarafımıza ulaşırken Selin Ciğerci’nin Antalya’ya işini görmeye gittiği belirtildi.

4Selin Ciğerci Kimdir?


2017’lerin başından bu yana şarkıcılık kariyerine devam eden ve yeni bir makyaj markası kuran Selin Ciğerci, internet ünlüsü olarak bilinmektedir varlıklı bir ailenin çocuğu olan Selin Ciğerci zor günler geçirerek şu anki konumuna ulaşmıştır. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Selin Ciğerci her geçen gün başarılarına başarı katmaktadır.

Yorum Yap