1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe Loughnan, Silikonlarını Yeniletti, Cüretkâr Pozlar Verdi

Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe Loughnan, Silikonlarını Yeniletti, Cüretkâr Pozlar Verdi

chloe-loughnan-kimdir_1514

Serdar Ortaç ile yaptığı 5 yıllık evliliğini 2019 senesinde tek celsede noktalayan isim Chloe Loughnan, beğenmediği küçük göğüslerinin silikonlarını değiştirip yeniletti. Hayalini kurduğu göğüslere sahip olduktan sonra cüretkâr ve cesur pozlarını art arda paylaşan Chloe Loughnan, sosyal medyada adeta şov yaptı.

1Tazminat Aldıktan Sonra Türkiye’yi Terk Etmişti


Ülkemizde tanınan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile yaptığı evliliğini 2019 senesinde sonlandıran aslen İrlandalı model Chloe Loughnan, boşanma ardından Serdar Ortaç’tan 1 milyon liralık tazminatı alması sonrasında Türkiye’yi terk etmişti. Ayrılığının sonrasında kendisine yeni bir yaşam sağlayan Chloe Loughnan, yaşamında ve kendisinde şikayet ettiği şeyleri de bir bir değiştirmeye başladı. Senelerdir küçük göğüslerinden şikayet eden ünlü model Loughnan, bıçak altına yatarak silikonlarını yeniletti. Masadan kalktıktan sonra hayalini kurduğu göğüslere kavuşan aslen İrlandalı Chloe Loughnan, sosyal medya hesabında da son görüntülerini paylaşmaya adeta doyamadı. Nefes kesen karelerle dikkatleri üzerine toplayan eski yenge, takipçilerinden bir sürü beğeni aldı.

2“Severek Evlendik, Severek Boşandık”


Aralarında tam 22 yaşlık fark bulunan Serdar Ortaç ve İstanbul’a gezmeye geldiği zamanlarda tanışan ve 2014 senesinde nikah masasına oturan aslen İrlandalı ünlü model Chloe Loughnan, 5 sene süren evliliklerini 2019 senesinde tek celsede bitirmiştiler. Ayrılık kararı ile magazin gündemine bomba etkisi yaratan ikili, mahkeme ardından, “Severek evlendik, severek boşandık.” İfadelerini vermişlerdi.

3Duruşma Sonrasında Zor Anlar Yaşamış, Akşama Doğru Hastanelik Olmuştu


1992 senesinde doğmuş Litvanya asıllı mankendir Chloe Loughnan. Şarkıcı Serdar Ortaç ile yaptığı 5 senelik evliliğini 2019 senesinde tek celsede noktalayan isim Chloe Loughnan, beğenmediği küçük göğüslerinin silikonlarını değiştirip yeniletti. Hayalini kurduğu göğüslere sahip olduktan sonra cüretkâr ve cesur pozlarını art arda paylaşan Chloe Loughnan, sosyal medyada adeta şov yaptı. Serdar Ortaç ile 2014 senesinde dünya evine girmişti. Ünlü popçu Ortaç’ın kliplerinde de rol almıştır. Mankenliğin yanında oyunculuk eğitimi de alan Chloe Loughnan 2014 senesinde ATV’de yayınlanmış olan Beyaz Karanfil adlı televizyon dizisinde de Berrak olarak rol almıştır. 2019 senesinde Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan’ın bu çeneleri yoran evliliği yine çok konuşulan bir ayrılıkla bitmişti. Chloe Loughnan ile Serdar Ortaç anlaşmalı biçimde boşanmışlardı. Chloe Loughnan duruşma sonrasında zor anlar yaşamış, akşama doğru hastanelik olmuştu. Serdar Ortaç eski eşini hastaneye götürmüştü ve kendisinin sabaha kadar başında durmuştu.

Yorum Yap