1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Serenay Sarıkaya, Demet Akalın’a Dair Sorulara Yanıt Bile Vermedi!

Serenay Sarıkaya, Demet Akalın’a Dair Sorulara Yanıt Bile Vermedi!

kapak

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geride bıraktığımız gün Bebek tarafında görüntülendi. Serenay Sarıkaya, Maldivler tatilinde yaptığı paylaşımlardaki fotoğraflara yorum yapan ünlü isim Demet Akalın’a dair yöneltilen sorulara yanıt dönmedi. Annesinin fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, bunun Demet Akalın’ın yorumuna yönelik olmadığını söyledi.

1Ayrılık Süreciyle Gündemden Düşmüyor


Son zamanlarda ünlü Cem Yılmaz ile yaşadığı ayrılık ile gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, güzellik merkezinden çıkmaktayken objektiflere yakalandı. Habertürk gazetesinden Onur Aydın’ın haberine bakılacak olursa; Serenay Sarıkaya, yağışlı havada kendisine jest yapıp şemsiye tutan muhabirlerin sorularına cevap verdi.

2Annesiyle Karelerini Paylaştı


Geride bıraktığımız aylarda Maldivler sınırları üzerinde tatil yapan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, paylaştığı kareler vasıtasıyla gündeme gelmişti. Şarkıcı Demet Akalın, fotoğraflardaki ışığı pek de beğenmeyerek “Kim çekiyor bunları?” yorumu paylaşmıştı. Serenay Sarıkaya da, “Yanımdaki insanı çok merak etmişsiniz, linki bırakıyorum” demesiyle annesiyle karelerini paylaşmıştı. Serenay Sarıkaya, bunun hatırlatılması sonrasında yaptığı paylaşımı Demet Akalın’a cevap verme amaçlı yapmadığını dile getirdi. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, “Demet Akalın’a cevap vermedim. Size ithafen yazmış bulundum” diye ifade etti.

3Farklı Projelere Dahil Olacak


Şarkıcı Bergen’in yaşamını işleyecek olan Bergen filmi pandemi sebebinden ötürü ertelenen Serenay Sarıkaya, daha farklı projelere yöneldiğini söyledi. Bergen filmi ile alakalı bazı problemlerin yaşandığını ifade eden ünlü oyuncu, “Ben de heyecanla bekliyordum. Kimi bazı sıkıntılar oldu. Yaza yakın bir iki proje başlayacak. Şu aralar hazırlıklar devam ediyor.” Dedi.

4Serenay Sarıkaya İle Cem Yılmaz Arasında Neler Yaşanmıştı?


Ünlü isimler Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ikilisi, geçtiğimiz senenin Mart ayı civarlarında Atina sınırlarında görüntülenmişti. Fotoğraflarla belgelenen herkese sürpriz aşk, 2020 yılının en çok konuşulan birlikteliğiydi.Bununla beraber ikilinin duygusal ilişkisi pek de uzun sürmedi. Karantina zamanlarını de birlikte geçiren Cem Yılmaz ve oyuncu Serenay Sarıkaya ayrılık kararı verdi.

Yorum Yap