1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Serenay Sarıkaya Neden Üstsüz Poz Verdi?

Serenay Sarıkaya Neden Üstsüz Poz Verdi?

sere

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya sınırları zorladı, üstsüz pozu dikkat çekti. Tatilinden yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallayan Serenay Sarıkaya’nın kareleri konuşuluyor.

1Ayrılık Üstüne


Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya 2020 yılının bomba aşklarındandı. Haklarında duyulan ayrılıklarına dair iddiaların doğrulanmasıyla ilişki uzun soluklu olmadı. Tv100’den alınan habere göre “Ayrıldınız mı” şeklinde sorulan soruya Cem Yılmaz “Evet, ayrıldık” cevabını vermişti.

2Uğruna Samyeli İle İlişkisi Bitmişti


Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli ile olan ilişkisi uğruna güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile olduğu, hatta ihanet iddiaları bile o dönemler çok konuşulmuştu.

3Ayrılık Sonrası Tatil


Cem Yılmaz ile olan ilişkileri bittikten sonra Serenay Sarıkaya Kaz Dağları’nda uzun soluklu bir tatil yapmıştı. Hatta bu bölgeden ev sahibi olabilmek amacıyla 1,5 dönüm arsa da satın aldığı bilgisini almıştık. Kaz Dağları’nın Alpler’den sonra akla gelen oksijen oranı en yüksek bölge olduğu biliniyor.

4Yeni Duraktan Pozlar


Kaz Dağları’ndaki tatilini uzun tutan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın yeni durağı da Güney Asya ülkesi Maldivler’di. Maldivler’de kalmayı planladığı oteline yerleştiği gibi duş alan ünlü oyuncu üstsüz fotoğraf çekip sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

5Şahmeran’dan Teklif


Uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Serenay Sarıkaya bir Netfix dizisi olacak olan Şahmeran’dan teklif aldı. Sarıkaya’nın bu iddialı teklife olumlu baktığı, hatta projeye tez zamanda imza atabileceği konuşuluyor. Ünlü oyuncuya diziden gelen teklif ücretinin de oldukça iyi olduğu söyleniyor.

6Son Olarak Fi’de Hatırlıyoruz


Serenay Sarıkaya’yı en son Fi dizisinde izleyici karşısında hatırlıyoruz. Serenay Sarıkaya, Fi’nin oyuncu kadrosunun çok güzel olduğunu söylemiş, bu kadar beğenilmesini de karakterlerin mükemmellikten uzak kurgulanmasına bağlamıştı.

7Gazetecilere Gösterdiği Tepki


Güzel oyuncu günlerini daha çok evde karantinada geçirmeyi tercih ediyor. Cem Yılmaz’la olan ayrılığı ardından özel hayatıyla merak uyandıran Sarıkaya geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Nişantaşı’nda bulunan bir estetik kliniğinden çıkarken yakalanan Sarıkaya gazetecilere sert mizaçlı tepki göstermesiyle olay olmuştu. Silikonlarının kontrolüne mi gelmiş olduğunu merak eden gazeteciye “Size ne ya” demişti. Serenay Sarıkaya’nın göğüslerinde silikon olduğu biliniyor.

8Maldivler’de Paylaştığı Pozları Çok Beğenildi


Triko takımıyla yaptığı ev paylaşımından ıslak saçlı sıfır makyajlı üstsüz pozuna kadar paylaştığı her karesiyle beğeni topladı Serenay Sarıkaya. Kumsalda sarı mini elbisesiyle yaptığı paylaşımı da dikkat çekti.

Yorum Yap