1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sertap Erener Kendisine ‘Ölmüşsün’ Diyen Takipçisine Verdiği Cevap İle Kalitesini Ortaya Koydu

Sertap Erener Kendisine ‘Ölmüşsün’ Diyen Takipçisine Verdiği Cevap İle Kalitesini Ortaya Koydu

5def172c55428114e8294eae

Sertap Erener, Türk pop müziğinin en güçlü kadınlarından birisi olarak yıllardır severek dinlediğimiz çok sayıda parçaya imzasını attı. Stili, yaşam tarzı ve mütevazı kişiliği ile dikkat çeken Sertap Erener, geçtiğimiz Aralık ayında 56 yaşına basmasına rağmen hala görenlerin beğenisi toplamayı başarıyor. Ama bu arada bazı münasebetsiz kişiler de kendilerini belli etmeden geçemiyorlar.

1Kötü Yorumlar…


Ülkemize Eurovision’de birinciliği getirmiş, bıkmadan usanmadan dinlediğimiz şarkıları yazmış ve seslendirmiş olan Sertap Erener, hakkında son zamanlarda gerek basında gerek sosyal medyada rahatsızlık veren haberler ve paylaşımlar yapılıyor.

Bilmeyenler için söyleyelim kendisinin gazete haberlerinde ‘makyajsız görüntülenince çıldırdı’ başlıklı bir haberi var. insan görünce şaşırıyor gerçekten. Hiç mi işiniz gücünüz kalmadı diyesimiz geliyor. Bunun üstüne birde Cengiz Semercioğlu, kendisinin makyajsız haline acımasız yorumlar yapmıştı.

Günümüzde ünlü insanların doğal ve kendileri gibi olmalarına karşı ne kadar da ağır bir baskı var. Unuttuğumuz bir şey var ki, onlarda insan ve hayatlarını diledikleri gibi yaşayabilirler. Kimsenin de bunu manipüle etmeye hakkı yok! Neyse biz haberimize geçelim…

2‘Abla Ölmüşsün’ Yorumu Herkesi Kızdırdı


Kim olduğunu elbette kimsenin bilmediği ve kendisinde bu yoruma yapma hakkını (ne alaka ise?) gören bir Instagram takipçisi, uygulama üzerinden ünlü şarkıcı Sertap Erener’e  ‘Abla ölmüşsün’ yorumu yaptı. Cahillik mi desek, eğitimsizlik mi desek, ne desek bilemedik…

3Sertap Erener Sen Tam Bir Kraliçesin


Sertap Erener, bu konuda da ne kadar nezih bir insan olduğunu bize göstermiş oldu. Ünlü şarkıcı maruz kaldığı bu gibi çirkin durumlardan bıkmış olacak ki, cevap vermek ve muhatap almak gibi bir şeye girişmedi. Şarkıcının tepkisi sadece bu yoruma beğenmek ve bize göstermek oldu.

4Sosyal Medyadan Olaya Tepkiler Geldi


Doğal olarak sosyal medya kullanıcıları bu duruma sessiz kalmadı. Sertap Erener’in verdiği tepki ise herkesin son derece hoşuna gitti. Bizde Sertap Erener ve kalitesini bir kere daha görmüş olduk. Konuyu bırakın artık şu insanların yakasını herkes bi dönüp kendine baksın, diyerek kapatıyoruz.

Yorum Yap