1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Setleri Birbirine Katan Ünlüler

Setleri Birbirine Katan Ünlüler

Setleri Birbirine Katan Ünlüler

Ünlülerin bazıları setlerde öyle taleplerde bulunuyor ki gerçekten söyleyecek söz bulamıyoruz. Ancak bir de bu istekleri yerine getirilmediğinde setleri dağıtan ünlüler var ki sektörde herkes bu durumu bilmesine rağmen, yine de yapımcılar onlardan vaz geçemiyor. Şimdi gelin tuhaf davranışları ile setleri birbirine katan ünlülere bir göz atalım.

1Meryem Uzerli

Koşu bandında spor yapmak isteyen Meryem Uzerli, bu isteği sebebiyle tüm seti birbirine katmıştı. Kaldığı otele de benzer bir talep ile giden Uzerli, en sonunda dizi yapımcısının kendisine bir koşu bandı alması ile rahatlamıştı.

2Elçin Sangu

Oldukça karmaşık bir ruh haline sahip olan Elçin Sangu, kararsız ruh hali ile özellikle makyaj ekibine kâbus yaşatan ünlülerden. Aslında sevimli yüzü ile tanıdığımız Elçin Sangu, asla makyajını beğenmiyor ve defalarca yeniden yapılmasını talep ediyor. Ayrıca set ekibinin kendisi için seçtiği de kıyafetleri beğenmeyen Elçin Sangu, herkesi defalarca çileden çıkarmış.

3Fahriye Evcen

Türkiye’nin en kaprisli ünlülerinden olan Fahriye Evcen de özellikle makyajı ile ilgili sürekli sorun çıkaran ünlülerden. Özgüven sorunu sebebiyle saçı ve makyajını bi türlü beğenmeyen ünlü oyuncu, onlarca kez değiştirttiği makyaj ve saçı ile biliniyor. Bunların dışında sürekli setlere geç kalması, set çalışanları ile anlaşamaması ve tuhaf istekleri ile bilinen Fahriye Evcen ile çalışıp ondan yaka silkmeyen yok gibi gözüküyor.

4Cem Yılmaz

Cem Yılmaz aslında setlerde çok da fazla talepkar olmayan ünlülerden. Cem Yılmaz’ın tek isteği, set başlamadan 5 dakika öncesine kadar uyumak. Bunun için de bulunduğu yerde hiçbir gürültünün olmamasını talep ediyor.

5Sanem Çelik

Sanem Çelik de set çalışanları ile problem yaşayan bir diğer ünlü de Sanem Çelik. Senaryodan, diğer oyuculardan, kıyafetlerden hatta yönetmenden bile şikayetçi olan Sanem Çelik, herkesi canından bezdirmesi ile biliniyor.

6Naz Elmas

Set çalışanlarına sürekli sorun çıkaran, set yemeklerini beğenmeyen ve kimse ile geçinemeyen Naz Elmas’ın dizi projelerinin çok uzun sürmesinin sebebi de belki de bu davranışları.

7Selen Soyder

Selen Soyder de kostümcüsü ile asla barışamayan ünlülerden. Yer aldığı dizilerin stilisti ile sık sık sorun yaşayan Selen Soyder, kendisi için hazırlanan kıyafetlerden asla tatmin olmuyor.

8Nurseli İdiz

Şimdiye kadar pek çok skandalla gündeme gelen Nurseli İdiz’in bir film setinde suya girmemek için içinde çok kaliteli iç çamaşırlarının olduğunu söylemesi ile hafızalara kazındı. Set ekibinin daha önce sahnelerin kendisine bildirildiğini iletmesine rağmen fikrinden vazgeçmeyen İdiz’e yeni bir iç çamaşırı alınarak bu sorun çözüldü.

 

Yorum Yap