İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sevenleri Duyunca Çok Üzülecek! Nare’ye Veda…

Sevenleri Duyunca Çok Üzülecek! Nare’ye Veda…

1142710

Sefirin kızı dizisindeki performansı ile sevenlerine ekran başına kitleyen Neslihan Atagül geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi konan Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçirdiğini açıkladı. Uzunca bir zamandır kilo kaybı yaşadığı belirtilen güzel oyuncu, geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabı vasıtasıyla sevenlerini çok üzecek bir açıklama yaptı.

1Nareyle Vedalaşıyorum…


Neslihan Atagül, paylaştığı gönderisine açıklama olarak; “Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. ‘Sefirin Kızı’ ekibime selamlar! Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız! En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere” yazarak sefirin kızı dizisinde can verdiği Nare karakteri ile yollarını ayırdığını açıkladı. Güzel oyuncuya sevenlerinden binlerce geçmiş olsun mesajı yağdı. Sefirin kızı dizisini tutkun bir şekilde takip eden kullanıcılar, Nare diziye nasıl veda edecek sorusunu araştırmaya başladı.

2Neslihan Atagül Kimdir?


20 Ağustos 1992 yılında İstanbul’da doğan Neslihan Atagül, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine, yaprak dökümü dizisinde canlandırdığı ‘Deniz’ karakteri ile başlamıştır. Genç yaşına rağmen sergilediği alkışlık performansı ile birçok dizi de kendini ispat etme şansı yakalamıştır. Aslen Çerkez kökenli olan güzel oyuncu, 2016 senesinde hayatını kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile birleştirmiştir. Şu an, Sefirin kızı dizisinde Nare karakterine can vermektedir.

3Geçirgen Bağırsak Sendromu Nedir?


İkinci beyin olarak nitelendirilen ve sindirim sistemimizin en önemli parçası olan bağırsaklar, yediğimiz her türlü besinin sindirildiği ve emildiği organdır. Zincirsel bir işleyiş sistemine sahip olan bağırsaklar görevini yerine tam olarak getiremezse besin emilimi ile ilgili çeşitli sorunlarla karşılaşılır.

Zincir olarak tasvir edilen işletim sistemine sahip olan bağırsak, emilim işlemini tam olarak yerine getiremezse çeşitli sindirim problemleri ile karşı karşıya kalırız. Hatta bazen sinirim problemlerinin haricinde çok daha ciddi problemlerle karşı karşıya kalabiliriz. Kana karışacak bir toksik madde yaşam sağlığımızı tehdit edebilir geçici bağırsak sendromu bağırsağın eminim görevini yerine getirememe sinden kaynaklanan bir sağlık problemidir. Bu sağlık problemi bağırsak duvarının geçirgenliğini olumsuz yönde etkiler.

Yorum Yap