1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sevenlerini Üzen İddia, Deniz Çakır Hakkına Kostüm Asistanı Suç Duyurusunda Bulundu!

Sevenlerini Üzen İddia, Deniz Çakır Hakkına Kostüm Asistanı Suç Duyurusunda Bulundu!

kapak

‘Masumiyet’ isimli tv dizisi üzerinde kostüm asistanı olarak çalışan isim Çağatay Görgen, dizinin başrol oyuncusu olan Deniz Çakır’ın kendisine 6 Mart tarihinde küfür ettiğini ve yetmezmiş gibi istifaya zorladığını gerekçe göstermek suretiyle Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusu yaptı. Dizinin yapımcısı olarak bilinen Gold Film ise konu hakkında açıklama yaparak Çağatay Görgen’in iddialarının yalan olduğunu söyledi.

1Daha Evvel Hiçbir İş Arkadaşı İle Polemik Yaşamamış


Suç duyurusu dilekçesi üzerinde şikayetçi isim Çağatay Görgen’in senelerdirr setlerde kostüm asistanı görevinde çalıştığı ve görevi içerisinde hiçbir iş arkadaşı ile polemik yaşamadan mesleğini gerçekleştirdiği anlatıldı. Dilekçedeki set işçilerinin üzerine düşülen baskılar ve uzun süreli çalışma saatlerinin pandemi evresinde git gide zorlaştığı söylenirken, Çağatay Görgen’in hakaretlere ve baskıya maruz kaldığı iddia ediliyor.

2Gerginlik Sebepsiz Yereydi


Deniz Çakır isminin ‘Masumiyet’ dizisi üzerinde başrol oyuncusu görevi olduğu söylenen suç duyurusu dilekçesinde “Deniz Çakır’ın kaprisli tavırları artık insanlara karşı hakarete düzeyine gelmiş, işlerini yapamayacak duruma getirmiştir. 6 Mart 2021 tarihinde Çağatay Görgen, Gizem Ergün isminde oyuncunun kıyafetine dair bir karışıklığı gidermek için başka bir kostüm asistanı ile görüşmeye başladığı sırada, Deniz Çakır davaya dahil olarak Çağatay Görgen’e bağırıp ‘Ne biçim iş yapıyorsunuz, burada ilk defa mı çalışıyorsunuz’ tarzında kaba ifadeler vererek sebepsiz gerginlik oluşturmuştur” şeklinde ifade edildi.

3Set Çalışanlarının Ortasında Küfür Şoku


Dilekçede şikayetçi olan isim Çağatay Görgen’in “Aramış olduğumuz kotu bulduk diğer asistan getiriyor, niçin bağırıyorsunuz” demesi sonrasında oyuncu Deniz Çakır’ın bağırarak seti terk ettiği söyleniyor. Olayın ardından Deniz Çakır ile Çağatay Görgen’in asansörde karşılaştığı ve ikisinin yanlarında reji asistanı da varken Deniz Çakır’ın Çağatay Görgen’e hakaret ettiği söyleniyor. Hakaret iddiasının ardı sıra Deniz Çakır’ın 20 dakika süresince setten ayrıldığı, sonra geri dönüp de makyaj kısmına geçtiği dilekçede yazmaktayken Deniz Çakır’ın on kişiden fazla kişiyle set çalışanının bulunduğu yerde kostüm asistanı Çağatay Görgen’e küfür ettiği iddia ediliyor.

Yorum Yap