İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sevgilisinin Doğum Gününü Instagramdan Kutladı!

Sevgilisinin Doğum Gününü Instagramdan Kutladı!

maxresdefault (6)

Şarkıcı Seçil Gür’den, Serdar Ortaç’a romantik doğum günü kutlaması. Instagram paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyorlar. Seçil Gür, 51 yaşına basan Serdar Otaç’ın doğum gününü Instagram’dan kutladı.

1Bir Yıldır Aşk Yaşıyorlar


Söz yazarı ve şarkıcı Seçil Gür ile bir yıldır ilişkisi olan Serdar Ortaç mutluluğu bulmuş görünüyor. Seçil Gür, sevgilisi Serdar Ortaç’la paylaşımlar yapmayı hız kesmeksizin sürdürüyor.

2Karların Üstüne Yazdı


Seçil’in S harfi ve Serdar’ın S harfini karın üzerine yazan şarkıcı Seçil Gür, bunu fotoğrafladı. Görselin üzerine “İstanbul şahit seni çok seviyorum. İyi ki doğdun sevgilim.” Yazarak sosyal medya hesabında paylaştı.

3Birlikte Çektikleri Kareyle Devam Etti


Seçil Gür, sosyal medya hesabından takipçilerine duygu dolu paylaşımlar yapmaya devam etti. İkilinın yan yana olduğu romantik pozlarını “Tek sen ol yanımda. Alıştığım kokunla geçemez sensiz anım. İyi ki doğdun aşkım. Bugün senin doğum günün. İyi ki varsın aşkım.” Notunu ekleyerek paylaştı.

4Takipçilerinin Mesajlarını Da Okudu


Yine Serdar Ortaç ile yan yana fotoğraflarını çekip hesabında takipçileriyle paylaşan Seçil Gür, onların yorumlarını okuduğunu bildirdi. Romantik kutlamasının takipçileri üzerindeki nabzını tutan Seçil Gür, paylaştığı fotoğrafın üzerine “Güzel mesajlarınızı okurken biz” yazarak bunu takipçilerine de duyurdu.

5Videosu Viral Olmuştu


Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve sevgilisi Seçil Gür’ün çekmiş oldukları bir video da sosyal medyaya damgasını vurmuştu. Şarkıcı Seçil Gür’ün Serdar Ortaç’a “Beni ne kadar seviyorsun?” sorusuna Ortaç’ın verdiği cevap viral olmuştu. “Bir aslanın ormanda aylarca aç kalıp bir antrikot yavrusunu görüp kıyamadığı için yememesi kadar.” diyen Serdar Ortaç’ın cevabı çok konuşulmuştu.

6Seçil Gür Kimdir?


1 Ocak 1986 doğumludur. Şarkıcı ve söz yazarıdır. Adanalı bir ailenin kızıdır ve doğumu Almanya’dadır. Müzikle ilgili çalışmalarına genç yaşta, 12 yaşında Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası’nda başlangıç verdi. Hande Özyürek’in (keman virtüözü kuzeni) de tavsiyede bulunmasıyla Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde opera eğitimini tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi bölümünde de çalışmalar yaptı. Etkin olduğu yıllar 2016’dan günümüzdür.

7Eski Eşi Chloe Loughnan Neler Yapıyor?


1992 doğumlu Litvanya asıllı mankendir Loughnan. Serdar Ortaç ile 2014 yılında dünya evine girmişti ve evlilikleri çok konuşulmuştu. Ünlü popçu Serdar Ortaç’ın kliplerinde de rol almıştır. Mankenliğin yanında oyunculuk eğitimi de alan Chloe Loughnan 2014 yılında ATV’de yayınlanmış olan Beyaz Karanfil isimli televizyon dizisinde de Berrak karakteri olarak rol almıştır. 2019 yılında Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan’ın bu çok konuşulan evliliği yine çok konuşulan bir ayrılıkla son buldu.

8Hastanelik Olmuştu


Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç anlaşmalı olarak boşanmışlardı. Chloe Loughnan duruşma çıkışı zor anlar yaşamış, akşam saatlerinde hastanelik olmuştu. Ortaç eski eşini hastaneye götürmüş ve sabaha kadar başında beklemişti.

Yorum Yap