İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sosyal Medya Şokta, Kim Kardashian Kuaför Koltuğunda Uyuyakaldı

Sosyal Medya Şokta, Kim Kardashian Kuaför Koltuğunda Uyuyakaldı

source[1]

Kanye West’e boşanma davası açmış olan Amerikalı Kim Kardashian, evvelki gün gittiği kuaförün koltuğunda uyuyakalınca kuaförü de o anları yayınladı. “Senden nefret ediyorum. Bitirdin beni” biçiminde eğlenceli bir yorum yaptı. Dünyanın en çok konuşulan çiftlerinden biriydiler. Kim Kardashian, geride bıraktığımız günlerde eşi Kanye West’e karşı boşanma davası açmıştı. Dört çocuk sahibi olan Kim Kardashian, bu zamanlarda hem kendine ait markaları da yönetiyor hem de hukuk fakültesinde okuyor.

1Fazlaca Meşgalesi Yormuşa Benziyor


40 yaşındaki magazin yıldızı Kim Kardashian, tüm bu meşgalelerin yorgunluğunu kuaför koltuğundan çıkardı. Amerikalı ünlü magazin yıldızının kuaförü olan isim Chris Appleton, saçlarını yaptırmak adına oturmuş olduğu koltukta uyuyakalan Kim Kardashian’ın fotoğrafını sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştı. Chris Appleton, en sevdiği müşterisinin uyku karesini, “Seni seviyorum Kim” notu düşerek takipçileriyle paylaştı

2Fotoğrafa Çeşitli Yorumlar Geldi


Kim Kardashian, fotoğrafını paylaşan kuaförü Chris Appleton’a, “Senden nefret ediyorum. Bitirdin beni” şeklinde eğlenceli bir yorum düştü. Kim Kardashian’ın yakın arkadaşlarından olan isim Paris Hilton ise, “Uyuyan güzel” sözleriyle tebessüm ettirdi.

3Boşanma Sebepleri Sızdırılan Belgelerle Ortaya Çıktı


Uzunca bir müddettir Kanye West ile boşanmalarıyla gündeme gelen isim Kim Kardashian’ın son zamanlardaki nadir gündeme düşen eğlenceli haberlerinden biri niteliği taşıyor. Çiftin geride bıraktığımız günlerde basına sızdırılan bazı boşanma belgeleri, ayrılık sebeplerini ortaya çıkarmıştı. Kim Kardashian’ın 2014 senesinde evlendiği 43 yaşındaki Kanye West’e şubat ayının başında açtığı boşanma davasının sebebi olarak ikilinin aralarında “uzlaşmaz farklılıklar” olduğunu gerekçe gösterdikleri ortaya çıkmıştı. The Sun gazetesi’nin yayınladığı dosyalar, ikilinin dört çocuğu North (7yaşında), Saint (5 yaşında), Chicago (3 yaşında) ve Psalm’ın (21 aylık) ortak velayetini talep ettiği de doğrulamıştı. Belgelere bakılırsa bunun yanında Kim Kardashian, boşanma sonrasında kendisi ya da Kanye West taraflarınca eş desteği verme yetkisinin sonlandırılmasını da istemişti. Kanye West’in bu düzenlemelerden hoşnut olmadığı biliniyor. İki tarafın da sahip oldukları evlilik anlaşmasına karşı bir tutum sergilemediği de biliniyor.

4Kanye West De Boşanmaya Çalıştığını Söylemişti


Aylar süresince ayrı hayatlar yaşadığı konuşulan ikilinin boşanma iddiası, Kanye West’in sonradan sildiği bir tweet’le gündeme gelmişti. Kanye West de ABD seçimlerine adaylığını koyduğu zamanlarda Kim Kardashian’dan boşanmaya çalıştığını söylemişti. Kanye West, eşi Kim Kardashian’ın bir otelde bir rap şarkıcısı olan Meek Mill ile buluşmasının ardından yaklaşık iki senedir boşanmaya çabaladığını söylemişti.

Yorum Yap