İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Tom Holland’dan Şok Etkili Tepki “İzlerken Emma Watson’a Aşık Oldum”

Tom Holland’dan Şok Etkili Tepki “İzlerken Emma Watson’a Aşık Oldum”

source[1]

Marvel takipçilerinin merakla beklediği Örümcek Adam 3’ün tanıtımları yayınlandıkça Tom Holland çarpıcı açıklamalar yapmayı sürdürüyor. 24 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Harry Potter serisini izlediği zamanlarda Emma Watson’a aşık olduğu açıklamaları yaptı.

1GQ Dergisine İse Robert Downey Jr, W Dergisine Emma Watson Hakkında Konuştu


Marvel Sinematik Evreni’nde canlandırmakta olduğu Örümcek Adam (Spider Man) rolü ile büyük bir hayran kitlesi kazanan isim Tom Holland, filmden karelerin yayınlandığı hafta çeşitli dergilere farklı konularda açıklamalar yaptı. GQ dergisine ise Robert Downey Jr, W dergisine Emma Watson hakkında itiraflar eden Tom Holland, 2022 senesinde yayınlanacak olan Uncharted filmindeki bazı hatalarına da değindi.

2Harry Potter’ı İzlediği Zamanlarda Emma Watson İsmine Aşık Olduğunu İtiraf Etti


Harry Potter’ı izlediği zamanlarda Emma Watson ismine aşık olduğunu itiraf eden Tom Holland, 30 yaşındaki Emma Watson için ” Harry Potter and the Goblet of Fire (Harry Potter ve Ateş Kadehi) filminde pembe bir elbise giyiyor olduğunu ve kendisi açısından akla duygunluk verici olduğunu söyledi.

3Robert Downey Jr.’I Örümcek Adam Seçmelerinde Dublörüye Karıştırdı


Robert Downey Jr.’ı Örümcek Adam seçmelerinde dublörüye karıştırdığını belirten 24 yaşındaki Tom Holland “Gergindim belli ki, eğer gergin olmasaydım tuhaf olurdu. Neyse ki, tuhaf şekilde, o gün endişemi alıp götüren bir olay yaşandı. Downey Jr.’ı seçme odasında gördüğümü sandım ve ardından gidip kendini tanıttım. Ama anımsadığım gibi görünmediğinden dolayı bir şeylerin tuhaf olduğunu fark ettim. Buna rağmen ‘Sizinle tanışmaktan memnun oldum’ dedikten sonra elini sıktım. Tam o sırada, Downey Jr. kapıdan içeri girdi ve o an başından beri dublörüyle konuştuğumu anladım” diye belirtti.

4Bu Olay Gerginliğini Alarak Ona Bir Avantaja Dönüştü


Tom Holland, bu olayın kendi avantajına gerginliğinin geçmesini sağladığını ve gerçek Downey Jr.’la daha sakin ve kafasını toplamış şekilde tanışmasına yaradığını belitti. 2022’de Tom Holland, seyirciyle buluşacak olan Uncharted filminde Nathan Drake karakterini oynarken kendinden şüphe ettiğini söyledi.

5Bir Daha Asla Yapmayacağım Bir Hataydı


Marvel’ın genç yıldızlarından olan Tom Holland “İyi görünüyor muyum? şeklinde düşünmeye başladığınızda oyunculuk ve rol, bir karakteri canlandırmaktan farklı bir şeye dönüşür. Uncharted’da performansımın belli bölümlerinde ‘Şimdi iyi görünmek istiyorum. Bu anın benim havalı anım olmasını istiyorum’ şeklinde düşünmenin etkisine kapıldığım zamanlar oldu diyor. Canlandırdığım karakterimin bir aksiyon kahramanı olması gerekiyor” şeklinde ekliyor ve şöyle devam ediyor: “Onu izlemedim bu sebeple başarılı olup olmadığımı bilmiyorum. Fakat bundan önemli bir sonuç çıkardım. Bu büyük olasılıkla bir daha asla yapmayacağım bir yanlıştı.”

Yorum Yap