1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ünlü Oyuncudan Tarkan Videosu ile Büyük Haber: 13 Haftalık Hamileyim

Ünlü Oyuncudan Tarkan Videosu ile Büyük Haber: 13 Haftalık Hamileyim

ozge-ozpirincci-instagram-hesabi-burak-yamanturkun-sevgilisi-kimdir-3-1024x767

Engin Altan Düzyatan ile yaşadığı ayrılık sonrası yine oyuncu olan Burak Yamantürk ile güzel bir aşka yelken açan Özge Özpirinçci’den harika bir haber geldi. Hamileliği ile ilgili dedikoduları yalanlamak yerine yaptığı göndermeli paylaşımla bebek haberini kendisi verdi. Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, 2014 yılında Tatar Ramazan dizisinin setinde tanışmış ve doludizgin bir aşka başlamışlardı.

1Tarkan’ın Meşhur Videosuyla Duyurdu

 

Özge Özpirinçci, hamilelik haberini, Tarkan’ın ilk bebeğinin haberini duyurmak için çektiği o meşhur videoyu paylaşarak doğruladı. Tarkan’ın ” Evet, baba oluyorum” dediği videoyu storysinde paylaşıp sevgilisi Burak Yamantürk’ü etiketleyen Özpirinçci baby is loading gifini de kullanmayı eksik etmedi.

29 Değil 13 Haftalık

Bu videonun arkasından bir yazı da yazan Özpirinçci yazıldığı gibi 9 haftalık değil 13 haftalık hamile olduğunu açıkladı. Buna göre Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin bebekleri tam kış bebeği olunacak gibi görünüyor. ‘Mutluluğumuzu ve heyecanımızı paylaşan herkese çok teşekkürler’ notunu paylaşımlara ekleyen ünlü oyuncular Ağustos ya da Eylül’de nikah masasına oturacaklar.

3Film Değil Dizi

Özge Özpirinçci’nin Salih Bademci ile “İlk ve Son” isimli bir filmde oynayacağı konuşulmuştu. Ancak Özge Hanım bunu da düzeltti ve film değil dizi çekiyoruz dedi. Oyuncunun karnı belirginleşmeden dizinin çekimlerini tamamlamaya çalışan set ekini durmaksızın çalışıyor. Cem Karcı’nın yönettiği dizinin yakın plan çekimlerinin Özge Özpirinçci’nin değişiminden dolayı yeniden yapılmasının planlandığı belirtildi.

Yorum Yap