1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ünlülerin Akıl Almaz Boşanma Davaları

Ünlülerin Akıl Almaz Boşanma Davaları

boşanan ünlüler

İlişkileri ve evlilikleri ile her zaman gündemde olan ünlüler, boşanmaları ile de gündemde kalmayı başarıyorlar. Hele bir de boşanmaları Arap saçına dönen ya da boşanmak için verdikleri tazminatlarla konuşulan ünlüler var ki, okuduklarınıza inanamayacaksınız. Şimdi sizin için olaylı boşanmaları derledik.

1Madonna – Guy Ritchie

Ünlü şarkıcı Madonna ve ünlü yönetmen Guy Ritchie’nin birliktelikleri oldukça olay yaratmıştı. Beraber bir erkek çocuğu sahibi olan çift hakkında pek çok iddia ortaya atılmıştı. 8 yıllık evliliğin ardından boşanma kararı alan Madonna, aldığı 92 milyon dolarlık tazminatla da gündem olmuştu.

2Steven Spielberg – Amy Irving

Steven Spielberg ve eşi aslında birbirlerine oldukça yakıştırılıyorlardı. Ünlü yönetmenin başarısının arkasında ise eşi Amy Irving görülüyordu. Ancak sadece 4 yıl sürmeyi başaran bu evlilik, Steven Spielberg’ün 100 milyon dolarlık tazminat ödemesi ile sonuçlandı.

3Michael Jordan – Juanita Vanoy

1989’da evlenen çift 2006’ya kadar gayet mutlu görünüyordu. Aralarında zaman zaman aldatma ve şiddet haberleri gündeme gelse de bunlar hiçbir zaman doğrulanmadı. 2006 yılında Michael Jordan’ın 168 milyon dolar tazminat ödemesi ile sonlanan evlilik her iki tarafı da oldukça mutlu etmiş gibi gözüküyor.

4İbrahim Kutluay – Demet Şener

İlişiklerinin başlangıcı da bitişi de olay olan bu çiftimiz de uzun süreler konuşuldu. İlişkilerinin başında İbrahim Kutluay’ın Demet Akalın’ı Demet Şener ile aldattığı söylenmişti. Ancak bu durum hiçbir zaman doğrulanmadı. Boşanma kararlarından çok önce İbrahim Kutluay’ın Demet Şener’i aldattığı konuşuluyordu. Hatta Demet Şener’in bunu bildiği fakat baz sebeplerden dolayı susmak zorunda olduğu da magazin basınında sıkça gündeme getirildi. Nihayetinde dedikodular doğru çıktı ve çift olaylı bir şekilde boşandı.

5Barış Üregül – Asya Engin

Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül’ün boşanma davası da oldukça konuşulmuştu. Birbirleri hakkında çeşitli iddialar ortaya tan çiftten Asya Engin son olarak “Barış’ın verdiği nafaka bez parasına bile yetmiyor” açıklaması ile gündeme gelmişti.

6Defne Samyeli – Eren Talu

Magazin tarihimizin en olaylı boşanma davalarından biri de Defne Samyeli ve Eren Talu arasında gerçekleşmişti. Eren Talu’nun iflas etmesinin ardından, Defne Talu’nun ihaneti ile sarsılan ünlü mimar, pek çok gazeteye röportaj vermişti.

Yorum Yap