1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ünlülerin Ekranlarda Yaptığı Akıl Almaz Açıklamalar

Ünlülerin Ekranlarda Yaptığı Akıl Almaz Açıklamalar

Ünlülerin Ekranlarda Yaptığı Akıl Almaz Açıklamalar

Ünlü olmak kavramı sosyal medyanın hayatımıza girişi ile her ne kadar farklı bir anlam kazanmış olsa da önceki dönemlerde ünlülerle ilgili bilgiye sadece televizyon ve gazeteler aracılığı ile ulaşabiliyorduk. Artık her anlarına kolaylıkla tanık olduğumuz ünlülerin yaptığı açıklamalar da eski dönemde daha uzun süre konuşuluyordu. Sizinle, ünlülerin bugün büyük ihtimalle unuttuğunuz ama döneminde oldukça konuşulan açıklamalarını paylaşacağız.

1Yıldız Tilbe – Sezen Aksu- Uzay Heparı Üçgeni

Bu üçlü arasındaki hikâyeyi bilmeyen yok. Sezen Aksu’nın yıllar boyunca sessiz kalmayı tercih ettiği bu hikâye ile ilgili en çarpıcı açıklama tabii ki Yıldız Tilbe’den geldi. Sezen Aksu Uzay Heparı’dan ayrıldıktan sonra Uzay Heparı’nın Sezen Aksu’yu sık sık arayıp rahatsız ettiğini belirten Yıldız Tilbe, “Sezen’in üstünden o yükü almak için sarhoş olduğum bir gece Uzay ile birlikte oldum” açıklamasını yapmış ve herkesi şoke etmişti. Bu olayın akabinde birbirlerine “göndermeli” şarkılar yazan bu ikili oldukça uzun bir süre küs kalarak magazin tarihinin en unutulmaz olaylarından birinin kahramanları olmuşlardı.

2Rafet El Roman’ın Fantezi Dünyası

Rafet El Roman’ın Fantezi Dünyası

Rafet El Roman ile evli olan ve ayrılık döneminde inanılmaz iddialar ile ortaya çıkan Tuğba Altıntop, Rafet El Roman’ın fantezi dünyasını, tabiri caizse gözler önüne sermişti. Tuğba Altıntop, kendi kız arkadaşlarına Rafet El Roman’ın beraber uyumayı teklif ettiğini ve bunun üzerine yaşadığı psikolojik yıkıntıyı herkesle paylaşmıştı. Ama en son yaptığı “Rafet eve geliyor. Bana gözünü kapa ve şunla bunla yattığını düşün, beni de bununla hayal et diyor” şeklindeki açıklama uzun bir dönem konuşulmuştu.

3Mikrop

Canan Hoşgör’ün Hamdi Alkan’ın aşk yaşadığı Ebru Şallı için “Mikrop” demesi, magazin tarihinin şahit olduğu en akıl almaz açıklamalardan biriydi. Hamdi Alkan’ın Ebru Şallı ile olan beraberliği için söylediği “Hamdi bir mikrop aldı, onunla savaştı ve kazandı” açıklaması unutulmazlar arasına girdi. Bunun üzerine Hamdi Alkan veya Ebru Şallı’dan ise hiçbir açıklama gelmedi.

4Duygusal Bir Şey Yok

Döneminin en hızlı futbolcularından olan Ümit Davala bir akşam Demet Akalın ile görüntülenmişti. “Demet ile bir gece beraber olduk ama duygusal bir şey olmadı” şeklinde yaptığı açıklama yine uzun süre konuşulmuştu.

Yorum Yap