1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Uraz Kaygılaroğlu’nun Yeni Sevgilisi Melis İşiten’in Arkadaşı Çıktı! İşiten Attığı Tweetle Olay Oldu

Uraz Kaygılaroğlu’nun Yeni Sevgilisi Melis İşiten’in Arkadaşı Çıktı! İşiten Attığı Tweetle Olay Oldu

s-feb7cb73ad0cbdc64cd2cfb94956bfd7fda50be6

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten çiftinin herkesin bildiği gibi kıskanılan bir evliliği vardı. Ancak çift sonrasında yollarını ayırma kararı alarak, evliliklerine son vermişlerdi. Ayrılan ikili hakkında pek çok dedikodu oluşmuş, farklı haberler ortaya atılmıştı. Melis İşiten’den ayrıldıktan sonra Kaygılaroğlu’nun adı pek çok güzelle anılmıştı. Son olarak sosyal medya hesabından menajer Gamze Okutucu ile samimi bir poz paylaşan Kaygılaroğlu, aşk iddialarına sebep oldu. Aynı zaman diliminde Melis İşiten’in attığı tweet ise sosyal medyada hayli konuşuldu.

1Son Dönemin Popüler İsimlerinden Uraz Kaygılaroğlu


Sefirin Kızı dizisindeki rolüyle son zamanlarda adından sıkça bahsettiren yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, popüler isimler arasında yerini aldı. Özellikle boşandıktan sonra oyuncunun aşk hayatı hakkında çeşitli dedikodular ortaya atıldı. Son olarak kendi hesabından Gamze Okutucu ile birlikte çekilmiş samimi bir fotoğrafını paylaşması aşk iddialarına neden oldu.

2Melis İşiten’le Kıskandıran Evliliği Son Bulmuştu


33 yaşındaki yakışıklı oyuncu ile Melis İşiten 5 yıllık bir evlilikten sonra yollarını ayırma kararı almışlardı. Geçtiğimiz sene boşanan ikilinin Ada isminde bir de kızı var.

3Kaygılaroğlu’nun Aşk Hayatına Dair Dedikodular


Kaygılaroğlu’nun adı, Melis İşiten’le ayrıldıktan sonra peş peşe birçok güzelle aşk iddialarına karıştı. Hatta dedikodular Melis ile onu aldattığı için ayrıldıklarına kadar gitmişti. Kaygılaroğlu bu dönem Aslı Enver’den tutun da sosyal medya fenomenlerinden Mehtap Algül’e kadar birçok kadınla birlikte anılmıştı. Yakın zamanda ise Cemre Ebüzziya ile görüntülenen Kaygılaroğlu’nun bu ilişkisi anladığımız kadarıyla kısa sürmüş.

4Kaygılaroğlu Bombayı Patlattı: Yeni Sevilisiyle Fotoğraf Paylaştı


Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz günlerde çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. Menajer Gamze Okutan ile samimi fotoğrafını kendi hesabından paylaşan Kaygılaroğlu, kimseyi beklemeden bombayı patlatmış oldu. Yeni sevgilisi ile fotoğrafını paylaştıktan sonra Melis İşiten’in attığı tweet sosyal medyada olay oldu.

5Melis İşiten’den Düşündüren Tweet


Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni aşkı herkesi şaşkına uğrattı. Çünkü Gamze Okutucu aynı zamanda Melis İşiten’in de arkadaşı… Bu olayların üstüne Melis İşiten’den gelen tweet ise ortalığı karıştırdı.

‘Bugün hissettiklerini unutma. Unutma sana hissettirilenleri’ şeklindeki paylaşım elbette çıkan haberler sonrasında Uraz-Gamze çiftine yoruldu. Ancak İşiten, konuyla ilgili açıklama yaparak, konunun yeni dizisi ile ilgili olduğunu ifade etti. Tabii bu açıklama sosyal medya kullanıcılarını pek de tatmin etmedi.

6Uraz Kaygılaroğlu Aşk İddialarını Ti’ye Aldı


Uraz Kaygılaroğlu’nun ve Melis İşiten’in paylaşımları sosyal medyada alıp yürüyünce, ünlü oyuncu aşk iddialarını ti’ye alan bir paylaşım yaptı. Kaygılaroğlu’nun Gamze Okutucu ile sarmaş dolaş fotoğrafları aşk iddialarını güçlendirmişti. Sonrasında ünlü oyuncu yaptığı paylaşımlarda Gamze Okutucu ile verdiği pozu dostlarıyla da vererek, aşk iddiaları hakkında kafaları karıştırdı. Bu paylaşımları ile hayranlarını güldürse de aşk iddiaları hakkında hala bir kesinlik yok. İlerleyen günlerde nasıl olsa kokusu çıkar diyerek, konuyu kapatıyoruz.

Yorum Yap