1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Verdiği Röportajla Beyin Yaktı: Evlilik Sinyalleri Veren Şeyma Subaşı Kimin Malı?

Verdiği Röportajla Beyin Yaktı: Evlilik Sinyalleri Veren Şeyma Subaşı Kimin Malı?

seyma-subasi-kitabi-cikti-yazdigi-s-YNAA_cover

Başlığa bakıp bize kızmayın. Tabi ki bize göre kimse kimsenin malı değil. Ancak Şeyma Subaşı daha önce üzerinde “Erkek ardaşımın malıyım.” yazan tişörtünün açıklamasını yaparken bu durumdan hiç de gocunmadığını uzun uzun anlattığından gündemimiz budur.

Buket Aydın’a akıllara zarar bir röportaj veren Subaşı, yeni sevgilisini ve evlilik kararını anlattı. Sözleriyle dikkat çeken Şeymamız ve röportajın detayları aşağıda…

1Sevgilimin Malı Olmaktan Memnunum

Subaşı’nın verdiği röportajda en çok tepki çeken nokta birinin malı olmaktan gurur duyması oldu. Buket Aydın’ın, sevgilimin malıyım tişörtünü anlamının farkında olarak mı giydin sorusuna karşılık; “Ne anlama geldiğini biliyorum. Sonrasında zaten bilerek koymak istedim. Ben o malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Zaten ben onun malı olmaktan da memnunum yani” Ben seninim ne yapmak istersin bana. Ben bu mantıkta bir insanım” diye cevap verdi.

2Meedo, Sıraya Geç!

Şeyma, yeni sevgilisi ile tanışma hikayesini ballandıra ballandıra anlattı. Türkiye’de ve yurtdışında yüzlerce talibi olduğunu söyleyen Subaşı, Meedo’yu onunla tanıştırmak isteyen arkadaşına “Sıraya geçsin” şeklinde tepki vermiş. Sevgilisinin, kendine güvenli tarzı ve ona yaklaşım şekli onu çok etkilemiş.

3Yıl Sonu Evlenebilir

Mısırlı işadamı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile 3 ay 10 gündür birlikte olan Şeyma, hikayemiz çok uzun yıl bitmeden evlenebiliriz dedi. İstanbul’a gelmişken sevgilisini ailesiyle de tanıştırmış. İngilizce bilmemesine rağmen ailesi damat Meedo ile çok iyi anlaşmış. Yıl sonu sürpriz şekilde evlenebiliriz diyen Şeyma’nın bu kararından kızının babası Acun Ilıcalı’nın da haberi varmış.

Yorum Yap