1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Yasak Aşk Mı Değil Mi Siz Karar Verin: Evli Kişilerle İlişki Yaşadığını Bildiğimiz Ünlüler

Yasak Aşk Mı Değil Mi Siz Karar Verin: Evli Kişilerle İlişki Yaşadığını Bildiğimiz Ünlüler

Evli Kişilerle İlişki Yaşadığını Bildiğimiz Ünlüler

Siz tabi yine karar verin lakin bizim yargımız net; aldatmak aldatmaktır. Aşkın aldatmakla kirletilmesi bile abesle iştigal kabul edilmelidir.  Tabi herkes özgür olunca, bu konuda karar mekanizması bireyin kendisi oluveriyor.

Açıklamalarında ilişkilerinin genelde evlilik bitiminde başladığını söyleyen bu ünlüler bazen gizleme gereği bile duymadan aşklarını yaşamaya devam ediyorlar.

1İbrahim Kutluay

Demet Şener yüzünden biten bir ilişkinin kurbanı olarak görür yani İbrahim Kutluay Demet Akalın ile yollarını ayrılığı uzun yıllar oldu. Demet Akalın ile İbrahim Kutluay’ın ilişkisinin bitiricisi mi yoksa sonradan gelen ismimi tam olarak bir netliğe kavuşması da demet Şener ve İbrahim Kutluay bir aşka yelken açmıştı.

Bu oldukça eski bir dedikodu ancak yine de hatırlatalım istedik;

2Mustafa Ceceli ve Yasak Aşk

Sinem Gedik ile oldukça mutlu bir evlilikleri olduğunu düşünülürken sosyetik güzel Selin İmer ile yakınlaşan Mustafa Ceceli bu olaydan sonra Sinem Gedik ile yollarını ayırmıştı.

3Tuğba Coşkun

Mehmet Ali Erbil’e evli olan Tuğba Coşkun Londra’da iken başka biri ile görüntülendi. Yine eski magazin haberlerinden biri olarak hatırladığımız ve hafızalarımıza kazınan bu haber ikilinin evliliğinin bitmesine neden olmuştu.

4Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil durur mu onun da adı yasak aşk mı Kara Sevda mı ne olduğuna karar veremediğimiz aşk dedikodularına oldukça fazla karışmıştı. Sedef Altuntaş ile evliliğinde eşine Tuğba Coşkun ile aldattığı iddiaları magazin gündemini sallamıştı.

5Kaan Tangöze

Duman grubu solisti olarak tanıdığımız Kaan Tangöze eşi Seçkin piriler i kıvılcım Ural ile aldattı. Üstelik Kaan Bey ile kıvılcım hanım dudak dudağa yakalandıklarında hala Seçkin hanımla evlilerdi.

Elbette en çok ilgi gören ismi sona sakladık.

6Acun Ilıcalı

Yasak aşkları çalışmaları ve başarılarının önüne oldukça sık geçen Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile bir yasak aşk yaşadı daha sonra bu aşk evliliğe dönüştü uzunca bir zaman önce de bu evlilik tarihe karıştı.

Aldatmasak daha iyi gibi sanki siz ne dersiniz? Bu konu hakkında yorumlarda buluşalım.

Yorum Yap