1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Yaşayan En Seksi Adamlar: Geçmişten Günümüze Yakışıklıların Günümüzdeki Halleri

Yaşayan En Seksi Adamlar: Geçmişten Günümüze Yakışıklıların Günümüzdeki Halleri

sexiest-man-alive-that-are-dead-

Dünyaca ünlü People dergisi, bilindiği gibi her yıl “Yaşayan En Seksi Erkek” başlığı altında birini seçiyor ve kapakta yayınlıyor. Bu yılın en seksisi Paul Rudd olmuştu. Hatta bu seçim sosyal medyada biraz abartılı bulunmuş ve Paul Rudd bile buna şaşırdığını ifade edip şunları söylemişti;  “İnsanların bunun için seçildiğimi duyduklarında ‘Ne?’ diyeceklerini bilecek kadar farkındalığım var. Bu sahte bir alçakgönüllülük değil. Bunu benden önce alması gereken çok insan var”

Biz de şimdi sizler için geçmişten bugüne People dergisinin seçtiği yaşayan en seksi erkekleri seçildikleri yıllardaki hallerini ve şimdiki hallerini derledik. Bakalım zaman bu seksi beylerinden çok şeyler alıp götürmüş mü?

1Mel Gibson

1985 yılında People dergisine kapak olan ve yaşayan en seksi erkek ünvanını alan Mel Gibson olmuş. O zamanlar Mad Max film serisiyle esip gürleten Gibson, şimdilerde biraz salmış görünmüyor mu?

2Harry Hamlin

1987 yılının yaşayan en seksisi olan Harry Hamlin, tam bir Amerikalı karizmatik genç temsiliymiş o zamanlar. Şimdiki tarzı ise çok daha entellektüel görünüyor.

3Tom Cruise

1990 yılının en seksisi Tom Cruise şimdilerde de pek farklı görünmüyor. Vücuduna iyi bakan ve minyon yapısının avantajını kullanan oyuncu hala seksi.

4Patrick Swayze

Zamanında sarı uzun saçları ve seksi bakışlarıyla Hollywood’un kalp hırsızı olarak anılan Patrick Swayze People’ın da dikkatinden kaçmamış. Şimdilerde de gayet hoş bir beyefendi kendisi.

5Brad Pitt

Takvimler 1995 yılını gösterirken dönemin en seksi, en yakışıklı ve en çok konuşulan erkeği elbette Brad Pitt oluyordu. Bu elbette yetmiyor ve aynı Brad Pitt 2000 yılında da aynı ünvanla dergiye ikince kez kapak oluyordu. O zamanlar Jennifer Aniston ile dolu dizgin aşk yaşayan Pitt, bir aldatmayla birlikte olduğu Angelina Jolie’den de 6 çocuk sonrası boşandı. Şimdilerde popüler projelerde yer almayıp hayatı sorguladığına yemin edebiliriz ama ispatlayamayız.

6Ben Affleck

2002 yılında yaşayan en seksi erkek ilan edilen Affleck, şimdilerde ikinci bahar peşinde. Ex’ten next olmaz kuralını Jennifer Lopez ile olan ilişkisiyle bozan Ben Affleck sizce en seksilerden biri mi?

7Ryan Raynolds

Milenyumdan sonraki onuncu yılda 2010’da en seksi erkek seçilen Ryan Raynolds o zaman da şimdi de çok iyi görünüyor. Blake Lively ile evliliği de oldukça iyi ve eğlenceli.

8Adam Levine

2013 yılının en seksi erkeği Adam Levine olmuştu. Maroon 5 grubunun solisti Levine, hem tarzıyla hem tavrıyla hala seksiliğini koruyor.

Bu isimler dışında George Clooney, Brad Pitt, Richard Gere ve Johnny Deep gibi isimlerin ikişer kez en seksi erkek seçildiğini de ekleyelim.

Yorum Yap